Forum

Ortak alan giriş pa...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Ortak alan giriş parolasını değiştirme

7 Yazılar
6 Üyeler
0 Likes
5,145 Görüntüleme
(@GokhanMANKARA)
Gönderiler: 123
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar;

Ortak paylaşım alanına ulaşırken parolamı hatırla seçeneğini tıklamıştım. Şimdi başka bir şifre ile ortak alana girmek istiyorum ama parolamı hatırla dediğim için şifre sormuyor. Yeni şifre ile girişi nasıl yapabilirim.

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 02/05/2009 16:03

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

Denetim masası Kullanıcı Hesapları bölümünden sol üst köşede Ağ parolalarımı Yönet kısmında kaldırabilirsiniz.

Gönderildi : 02/05/2009 16:18

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

çalıştıra control userpasswords2 komutunu yazın.açılan pencerede Gelişmiş/ parolaları yönet kısmında yapabilrsiniz.

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 02/05/2009 16:31

(@GokhanMANKARA)
Gönderiler: 123
Estimable Member
Konu başlatıcı

2 yöntemde de herhangi bir parola girildiğine dair bilgi çıkmıyor. Mevcut ağ şifresini göstermesi gerekniyormu?

Gönderildi : 02/05/2009 16:48

(@evrenyeniev)
Gönderiler: 87
Trusted Member

Arkadaşların söylediği şekilde denetim masasından kullanıcı hesaplarına gelin. Ağ parolalarımı yönet ekranında yeni bir giriş yaparak ortak hesabınıza bu parola ile erişebilirsiniz.. Bağlanmak istediğiniz paylaşımın yolunu bu paylaşıma erişimi olan kullanıcı adı ve parolasını girerek yeni bir tane oluşturun.

Gönderildi : 02/05/2009 19:48

(@TolgaSolmaz)
Gönderiler: 69
Trusted Member

başlat --- çalıştır --- rundll32.exe keymgr.dll,KRShowKeyMgr  yazın gelen ekranda kayıtlı parolalar mevcuttur. Ordaki kayıtlı parolaları silip tekrar dener misiniz ???

Gönderildi : 04/05/2009 17:22

(@onur_cikit)
Gönderiler: 185
Reputable Member

Ortak alana eğer makine ismi ile giriyorsanız ip adresi ile girmeyi deneyin.O zaman tekrar parola sorması lazım.

Gönderildi : 06/05/2009 00:43

Paylaş: