Forum

Xp folder yonlendir...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Xp folder yonlendirme

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
423 Görüntüleme
(@okanse)
Gönderiler: 20
Eminent Member
Konu başlatıcı

Clientlarda 2 partition ım var. Kolay yedeklensin diye Belgeler klasoru icin( özelikler-hedeften) hedefi D partition icine yonlendirdim. Aynı seyi kullanıcıların Desktop ı için yapmak istiyorum, akat malumunuz hedef sececek yer yok. ozelliklerinde. Bunu başarabilmein yolu var mı?C deki desktop klasoru aslında D ye yonlensin istiyorum

Gönderildi : 05/03/2009 02:01

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba,

2 Clientınız olduğuna göre galiba domain ortamında çalışıyorsunuz.Folder Redirection yaparak desktop'ı istediğiniz yere yönlendirebilirsiniz.

Gönderildi : 05/03/2009 02:09

(@FatihGOKTAS)
Gönderiler: 33
Trusted Member

Merhaba,

Domain ortamı için Serhad BEY'in dediği işlemi uygulayabilirsiniz. Fakat workgroup yada home ortamı için Microsoft Power Toys kullanabilirsiniz. 

Merhaba,

2 Clientınız olduğuna göre galiba domain ortamında çalışıyorsunuz.Folder Redirection yaparak desktop'ı istediğiniz yere yönlendirebilirsiniz.

Gönderildi : 09/03/2009 13:30

(@turancoskun)
Gönderiler: 4100
Üye

Bunu yapmanın en basit yolu hem domain hem workgruop ortamı için hangi profilin destkop'ını taşımak istiyorsanız üzerinde sağ tıklayıp kes'e tıkladıktan sonra hangi partition'a aktarmak istiyorsanız orada yine boş alanda şağ tık ve yapıştır. 🙂

kolay gelsin

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 13/03/2009 02:13

Paylaş: