Forum

Görev çub...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Görev çubunda sağdaki simgeyi kaldırmak

11 Yazılar
7 Üyeler
0 Likes
1,506 Görüntüleme
(@ozcanozarslan)
Gönderiler: 61
Estimable Member
Konu başlatıcı

Selam arkadaşlar Radmin administrator v3,4 kurduğum windows7 32 bit bir pc de görev çuğundaki simgeyi kaldıramadım. bunu regeditten veya başka bir şekilde nasıl kaldırabilirz.

Resimde görünen simgeyi....

[url= http://d1204.hizliresim.com/w/p/4q9h1.jp g" target="_blank">http://d1204.hizliresim.com/w/p/4q9h1.jp g"/> [/img][/url]

Gönderildi : 21/04/2012 17:43

(@SerdarCakar)
Gönderiler: 95
Estimable Member

görev çubuğunda,

- sağ tuş özellikler

-  Özelleştir

yada : "Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Bildirim Alanı Simgeleri" 

- Kaldırmak istediğiniz programı bulun ve karşısındaki açılır kutudan "Simge ve bildirimleri gizle" yi seçip tamam deyin.

Gönderildi : 21/04/2012 17:50

(@ozcanozarslan)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Başka bir yolu yok mu hatta Simge ve bildirimler bölümünden bile gizleyecek bir yöntem yok mu. Regeditten vb... silmek gibi.

+ Denedim yine gözüküyor kapatıp açtım makineyi yine aynı.

Gönderildi : 21/04/2012 18:05

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Radmin pencerede araçlar açılır menüden,seçenekler panelinde genel seçenekler seçili iken "Sistem çubuğu simgesine küçült" şaretini temizleyip onaylayın.

radmin

Tercihen: Görünüm tabında "sistem çubuğu" altında "gösterme" şeklinde yapılabilir

radmin

Gönderildi : 21/04/2012 23:54

(@ozcanozarslan)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Radmin pencerede araçlar açılır menüden,seçenekler panelinde genel seçenekler seçili iken "Sistem çubuğu simgesine küçült" şaretini temizleyip onaylayın.

radmin

Tercihen: Görünüm tabında "sistem çubuğu" altında "gösterme" şeklinde yapılabilir

radmin

Siz bunları view kısmında anlatmışsınız ben server kısmında ekranın sağ altında nasıl göstermeyebilirz onu sormuştum hocam.

Gönderildi : 23/04/2012 15:33

(@Anonim)
Gönderiler: 0

How to hide the Radmin tray icon

Gönderildi : 23/04/2012 18:53

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Hatirladigim kadariyla ozelliklerinde hide icon secenegi vardi onu isaretleyince gizler

Gönderildi : 23/04/2012 18:57

(@yurdalozalp)
Gönderiler: 106
Estimable Member

Radmin sitesinden indirdiyseniz içinde özellik gelmiyor .Lisans aldığınız yerden noiconsuz sürümünü istemeniz gerek standart versiyonunda yok.İsterseniz özel'den gönderebilirim.

İyi çalışmalar

Gönderildi : 23/04/2012 19:24

(@ozcanozarslan)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Radmin sitesinden indirdiyseniz içinde özellik gelmiyor .Lisans aldığınız yerden noiconsuz sürümünü istemeniz gerek standart versiyonunda yok.İsterseniz özel'den gönderebilirim.

İyi çalışmalar

Rica etsem Gönderebilirseniz çok sevinirim.

Gönderildi : 23/04/2012 22:10

(@HasimAkkaya)
Gönderiler: 32
Trusted Member

İyi çalışmalar

Sizden ricam bunu banada göndere bilirmisiniz tsk.

[email protected] adresine tsk. 

Gönderildi : 21/10/2012 19:19

(@rustemaldatmaz)
Gönderiler: 98
Estimable Member

banada gönderebilirmisiniz teşekkürler.

Gönderildi : 06/12/2016 11:59

Paylaş: