Forum

Windows exlorer has...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows exlorer has stopped working

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
350 Görüntüleme
(@MertAkin)
Gönderiler: 82
Estimable Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar laptobumda sadece klasörler arasında gezerken bu hatayı alıyorum başka bir programda vermiyor. Güvenli mod temiz önyükle uac'ı kapatma gibi bir sürü şey denetim fakat olmadı.Başlangıç programlarını iptal ettim sadece windows'un hizmetlerini çalıştırdım fakat sorun düzelmedi neden kaynaklanıyor olabilir. Window 7 home premium kullanıyorum. Aldığım hata tam olarak şu;

Windows Explorer Has Stopped Working

A problem caused the program to stop working correctly. Windows will close the program and notify you if a solition is available.

Debug ve close program butonları var ikisinede tıklıyorum hiç bir şey olmuyor. Sorunu nasıl çözebilirim?? 

Gönderildi : 14/04/2012 18:19

(@Anonim)
Gönderiler: 0

antivirüs yazılımınız varmı?

Gönderildi : 14/04/2012 20:29

(@MertAkin)
Estimable Member
Konu başlatıcı

evt var lisanslı ve güncel

Gönderildi : 15/04/2012 19:51

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

Internet explorer için add-onları disable edin. Ccleaner yazılım vb. tarama yapınız. Eğer hala düzelmiyorsa logları kontrol edelim.

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 15/04/2012 20:17

(@MertAkin)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar yardımlar için teşekkür ederim ama format attım artık. Farklı yollar denedim olmadı bende format attım 🙂 Bu arada USB disk üzerinden windows kurmaya çalıştım CD sürücümde harici oda usb üzerinden çalışıyor 
fakat ssd harddiske  USB 3.0 üzerinden windows 7 kuramadım. Windows 7'de böyle bir problemmi var bilen varmı?

Gönderildi : 16/04/2012 20:15

(@Anonim)
Gönderiler: 0

USB 3.0 doğrudan tanımıyor Win7 sürücü tanıtmadığın içinde çalışmaz

Gönderildi : 17/04/2012 00:00

Paylaş: