Forum

internetten video i...

Bildirimler
Hepsini Temizle

internetten video izlerken takılıyor

7 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
407 Görüntüleme
(@ismailcevik)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

normal bilgisayardan video izlyebiliyorum ama netten videp izledigimde  takılıyor... flash playerı yeniden yükledim javayı yükledim omadı  drectx drawı iptal ettim yine olmadı ...bi çözüm yolu varmı?

Gönderildi : 02/02/2012 00:50

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba,

Network yavaş olduğu için olabilir mi ? Yani kullanmakta olduğunuz internet hızınızın durumu nedir ?

Son olarak antivirüs programı varsa tamamen kapatıp bu şekilde bir deneyin, bir de farklı siteler üzerinden izlemeyi deneyiniz. 

Gönderildi : 02/02/2012 01:12

(@ismailcevik)
Active Member
Konu başlatıcı

yok netten kaynaklanan bi sorun değil .. donanım etkinleştirme işaretinide kaldrdım yine aynı takılıyor

Gönderildi : 02/02/2012 01:16

(@rafets-ayata)
Üye

Mümkünse farklı bir bilgisayar deneyin bakalım onda da aynı sorunu yapacak mı ?

Eğer yapmaz ise kullandığınız bilgisayarın ethernet kartı veya wriless (hangisi ile bağlanıyorsanız) güncel sürümünü indirip driver güncelleyin.

Explorer dan farklı olarak mozzilla, crome, opera gibi farklı tarayıcılar ile test edin.

Gönderildi : 02/02/2012 01:35

(@ismailcevik)
Active Member
Konu başlatıcı

deger pclerde sorun yok ..ekran kartında sorun olsa normal videolarıda açmaz .. tarayıcıyıda değiştrdim opera chorme mozilla üçüde var yine aynı sonuç..flash içerikli yerlerde yavaşlama oluyor ... flash player ı tekrar kurdum sonuç aynı 1 aydır denemedgim birşey kalmadı artık bir bilen arkadş avrmı diye bi knu açayım dedim..

Gönderildi : 02/02/2012 01:41

(@rafets-ayata)
Üye

Merhaba,

Wmware trial kurup bunun üzerine deneme sürümü bir win7 kurup buradan sıfır hali ile dener misiniz?

Sonra neticeyi paylaşın lütfen.

Gönderildi : 02/02/2012 02:02

(@ismailcevik)
Active Member
Konu başlatıcı

biraz daha uğraşayım olmazsa dediginizi yapıcam paylaşırım..

Gönderildi : 02/02/2012 02:05

Paylaş: