Forum

benim msn açıl...

Bildirimler
Hepsini Temizle

benim msn açılmıyor ama başkalarının msn'i açılıyor.

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
383 Görüntüleme
(@OzcanGazi)
Gönderiler: 33
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Messenger'da kendi msn'im açılmıyor. 800c013e hatası veriyor fakat başka herkesin msn'i açılıyor.  sadece benim msn açılmıyor. (benim msn başka pc'de çalışıyor.)sistem saati normal. google'da araştırdım ama bir çözüm bulamadım. ipconfig /flushdns falan yazıyorlar google'da ama nafile hiç çözüm yok.

Durum acil yardımlarınızı bekliyorum.

Gönderildi : 29/06/2010 17:01

(@OzcanGazi)
Gönderiler: 33
Trusted Member
Konu başlatıcı

Yok mu yardım eden 🙁

Gönderildi : 29/06/2010 17:30

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Konu başlığınızı forum kurallarına uygun olarak değiştiriniz.

Aşağıdaki işlemi deneyiniz.

Gizli dosyları görünür hale getiriniz.Aşağıdaki dizine erişip içindeki her şeyi msn kapalı iken silin sonra deneyin.

C:\Documents and Settings\helpdesk\KULLANICIACI\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 29/06/2010 17:42

Paylaş: