Forum

Domain'e dahil etti...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Domain'e dahil ettikten sonra profil kopyalama

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
648 Görüntüleme
(@ismailalkurt)
Gönderiler: 176
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba hem user hem pc ismi değişeceği zaman diğer a kullanıcısın profilini b kullanıcına kopyalayan bildiğiniz ücretsiz bir tool varmıdır

Gönderildi : 02/03/2010 14:20

(@murataydin)
Gönderiler: 1517
Noble Member

Peki 2 profilde aynı bilgisayardamı ?

Gönderildi : 02/03/2010 14:27

(@ismailalkurt)
Reputable Member
Konu başlatıcı

http://www.forensit.com/Downloads/Profwiz3.zip siteden toolu indirdim.Çözümparkta bildirilmiş link ancak ismini bilmediğim için konuyu açmış bulundum.

Gönderildi : 02/03/2010 14:41

(@murataydin)
Gönderiler: 1517
Noble Member

Aynı Programı önerecektim o yüzden 2 accountta aynı bilgisayardamı diye sordum. Öyleyse bu tool işinizi görür.

Gönderildi : 02/03/2010 15:40

(@ismailalkurt)
Reputable Member
Konu başlatıcı

,Merhaba

programı kurdum şu gözlemlerim oldu.Ben mi yanlışyaptım bilmiyorum ama...

şimdi a diye kullanıcı düşünün.Ben istedim ki pcyi tekrar domaine dahil etmem gerekti.Pc yi domainden çıkartıp,sonra a klasörünü a1 olarak değiştirdim.(yine aynı kullanıcıyla aynı klasör açarken .domain li açmasın diye) sonra domaine dahil ediip a kullanıcıyla logon oldum.sonra profwiz free versiyonunu çalıştırdım.a kullanıcısına bilgiler gelmiş.Birde baktım ki a kullancısındaki desktop a1 klasöründen çekiyor.buda olumsuz bir durumdurbence.Benmi yanlış yaptım diyeceğim ama yönergeler böyle yazıyordu.

Bu şekildemi çalışıyor bu program. 

Güncelleme..

Şu şekilde oluyormuş. a klasörü yine aynı kalıp kullanıcıyı o klasörde profilini değiştiryormuş.:)

Gönderildi : 02/03/2010 19:52

Paylaş: