Forum

Sistem oturumunuzu ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Sistem oturumunuzu açamadı.

8 Yazılar
7 Üyeler
0 Likes
685 Görüntüleme
(@onur_cikit)
Gönderiler: 185
Reputable Member
Konu başlatıcı

Selam üstadlar."Sistem oturumunuzu açamadı.Kullanıcı adınızın doğru olduğundan emin olun ve parolanızı yeniden yazın.Paroladaki harfler küçük harfle dikkat edilerek yuazılmalıdır."Şeklinde bi hata alıyorum tamam a tıkladığımda kullanıcı adım görünüyor.kullanıcıma tıklayınca açılıyor.Xp proSp3 kullanıyorum.Kullanıcıda şifre filan da yok.Bu hatayı nasıl giderebilirim acaba.

Gönderildi : 15/05/2009 14:31

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba,

Bu makina domain'e üye bir makinamıdır?Biraz daha bilgi verebilirmisiniz?Eğer workgroup'da ise,kullanıcı adını değiştirip deneyebilirmisiniz.Ek olarak birde şifre belirleyin bakalım o zaman ne diyecek.

Gönderildi : 15/05/2009 14:41

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Serhad hocama ek olarak Administrator ile denediniz mi?

Gönderildi : 15/05/2009 15:05

(@ismailyildirim22)
Gönderiler: 16
Active Member

pcde daha önce şifre varmıydı?

Gönderildi : 15/05/2009 15:19

(@kaskarf)
Gönderiler: 11
Active Member

O Giriş yaptıgınız makineyi domainden çıkarıp tekrar domaine tanıtırsanız sorun olmaz.

Gönderildi : 15/05/2009 16:22

(@onur_cikit)
Gönderiler: 185
Reputable Member
Konu başlatıcı

Özür dilerim arkadaşlar yeterince detay veremişim.Makina workgroup da

Kullanıcı adını değiştirmeyi denedim

hatta kullanıcıyı kaldırdım yeniden yükledim.Sanırım hata administrator adını değiştirdim diye oldu.Bi sonuç alabilirsem size de bildiririm.

Gönderildi : 15/05/2009 17:31

(@korhankoseoglu)
Gönderiler: 547
Honorable Member

Eğer cihazda autologon varsa bundan kaynaklanabilir. Regedit'e girebilirseniz bi kontrol edin derim.

Gönderildi : 16/05/2009 17:18

(@ozkantsvn)
Gönderiler: 125
Estimable Member

merhabalar ben böyle bir şey ilk başıma gelmişti..arkadaşım ilk önce tüm hesapları silmişti 4 tane hesabı sonrada xp onarıma girdi.onardı ve daha sonra tekrar kullanıcı ekledi..eklerken workgrup değil.bir yol belirledi ..

Gönderildi : 28/05/2009 17:21

Paylaş: