Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Vivotek Ip Camera hakkında bilgi almak istiyorum.

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
463 Görüntüleme
(@MertSert)
Gönderiler: 474
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaşlar;

Elimde PZ-6122 Vivotek ip camera var. Vivotekin sunmuş olduğu orginal ip camera yazılımını kullanıyorum. ip cameranın kafasını istediğiniz gibi çevirme özelliğiniz var uzaktan bile. Fakat yazılımında olması gereken bir ayrıntı var fakat vivotek bunu yazılımıyla sunmamaktadır. Piyasaya sunmuş olduğun kafası dönebilen kameranın yazılımına niçin şunu eklememiş. Her 30 sn. yada 1 dk.'da bir 180 drc etrafı otomatik tara. Sadece biri tarafından döndürülme özelliği var. Aslında yazılımında otomatik tarama yaptıracak bir özellik konulması gerekiyordu fakat yok. Bu özelliği olan ve Vivotekin ip cameralarına uyum sağlayan bir yazılım varmıdır acaba. Benim istediğim belirli aralıklarda etrafı taraması otomatik olarak.

Saygılarımla.

Gönderildi : 23/01/2009 12:40

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Yazılımın özünde yok ise cihaz'ın desteği konusunda kısıtlanmıştır en etkili çözüm 1.elden destek almanız  yalnız bu denli durumlarda cihazın farklı yazılımlarda sorunlar teşkil ettiğidir karşılaştığım en dip sorunlardan birisidir ip cam  güvenlik sistemlerinde cihaz kadar onu kontrol etmenize yardımcı olan yazılım da bir o kadar önem arz etmektedir size pm atıyorum ordan destek alabilirsiniz..

İyi günler

Gönderildi : 24/01/2009 01:47

Paylaş: