Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

FreePBX Türkçe Online Eğitim - 2 Eylül 2015

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
1,411 Görüntüleme
(@AykutSAGLAM)
Gönderiler: 42
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Bilgi işlem uzmanlarına özel yapılan FreePBX Türkçe Online Eğitim sonunda kendi santral sisteminizi kurmanızı sağlayacaksınız. Ofisimizde yaptığımız eğitimlere katılamayan iş ortaklarımızı hedefleyen online eğitimde aşağıdaki konulara yer verilecektir. Soru Cevap bölümünde ise sıkça karşılaşdığınız problemlere çözüm önerileri sunulacaktır.

Empatiq Akademi eğitimi programına dahil olmak için eğitim başvuru formunu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Daha fazla bilgi için [email protected] yada 0216 222 2500 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Eğitim İçeriği
- FreePBX'in sanal sunucu üzerinde kurulumu
- IPPhone üzerinden çağrı oluşturma (Gateway, Alternatif Telekom Operatörleri)
- FXO ve FXS ayarları ve Türkiye koşullarına uyarlaması
- Trunks, Routes tanımlamaları
- Anons dosyaları yükleme ve yönetme
- Sesli Yanıt Sistemi (IVR), Ring Groups
- Zamana dayalı çağrı yönlendirme, Voice Mail, Follow Me

http://www.empatiq.com/egitim-freepbx-turkce-online-egitim 

Kısaca FreePBX nedir?
Aktif çalışan santral sistemi sayısına göre dünyanın en büyük IP Santral ekosistemidir, Asterisk açık kaynak kod mimarisinde geliştirilmiş IPPBX uygulamasıdır. Bir çok digital-hibrit santralin extra ücret vererek sunduğu modüller standarttır. Kişisel ve Ticari olarak satılabilir, ücretsizdir. Web arayüz üzerinden yönetilebildiği için temel santral bilgisine sahip herkes tarafından kullanılabilir. Herhangi bir lisans yapısı olmadığı için donanım kapasitesi kadar genişleme imkanına sahiptir. PSTN hatlar için gateway, telefonlar için IPPhone ile istenen kapasitelere kadar genişleyebilir.

Gönderildi : 20/08/2015 12:34

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Bilgi için teşekkürler

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 05/10/2015 19:27

(@OmerDemiray)
Gönderiler: 20
Eminent Member

daha önce katıldım ,beykozda ferah bir ofisleri var içeriklerde güzel.

empatiq de verilen pbx eğitimlerine gitmek I.T personelleri için faydalı olabilir.

Gönderildi : 17/11/2015 16:50

Paylaş: