Forum

sccm 2012 sp1 progr...

Bildirimler
Hepsini Temizle

sccm 2012 sp1 program deployment

7 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
369 Görüntüleme
(@SemihSENTURK)
Gönderiler: 88
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba

sccm ile lync programını demo collection u oluşturarak deploy ettim.demo collection  ındaki bir pc(win7) software center da gözükmüyor ,denetim masasından Action bölümündekileri run ettim fakat listeye düşmedi

C:\Windows\ccmcache altına baktığımda ise 1 klasörü oluşturulduğu ve lync setup un buraya kopyalandığını görmekteyim.fakat kurulum yapmadı ,farklı pc lerde farklı programlar deniyorum fakat programlar kurulmuyor ,yukarıda anlattığım şekilde kalıyor ve yükleniyor yazıp bi kaç saat sonra başarısız a düşüyor

Konuyla ilgili nasıl bir yol izlemem gerekir

Teşekkürler

Gönderildi : 12/03/2013 01:12

(@serkanuzuner)
Gönderiler: 1040
Illustrious Member

Merhaba. Klasik bir yanit olacak ama oncelikle yazilim dagitimiyla ilgili makaleler mevcut bunlari okudunuz mu ?

Gönderildi : 12/03/2013 01:24

(@SemihSENTURK)
Gönderiler: 88
Estimable Member
Konu başlatıcı

bu sitedekiler başta olmak üzere program dağıtımı ile ile ilgili bir çok makale ye baktım ,buradaki adımları doğru bir şekilde geçmekteyim

Gönderildi : 12/03/2013 12:07

(@serkanuzuner)
Illustrious Member

Yalniz lync setup kurulumunda bu sorun vardi, her paket sccm ile basarili olarak yuklenemeyebilir.

Once basit bir .bat icine bir seyler yazin, gpupdate gibi, bu programi dagitip deneyin, bakalim MP, DP vs gibi yapinizda mi sorun var pakette mi 

Gönderildi : 08/04/2013 15:37

(@YilmazcanMutlu)
Gönderiler: 23
Eminent Member

aynı sorun bende de var c:\Windows\ccmcache altında klasör oluşmuş ve winrar setup ı içinde duruyor software center da ise saatlerdir yükleniyor diye duruyor.Sorun neden kaynaklı olabilir ??

Gönderildi : 06/06/2013 12:30

(@serkanuzuner)
Illustrious Member

Selam

şunu unutmamak gerekir, sccm sadece parametreyi karsi tarafa iletir

programin parametresini istemci tarafinda calistirin bakalim nasil yanit verecek 

Gönderildi : 10/06/2013 17:47

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Paylaş: