Forum

Client mail yedekle...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Client mail yedekleri

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
368 Görüntüleme
(@SedefCetin)
Gönderiler: 33
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Firmamızda exchange server olmadığı  için mail yedeklerini kullanıcı bilgisayarlarından tek tek alıyorum ve bu da uzun sürüyor.Yedekleme sistemi geçtiğimizde yazılım olarak client lardan istediğimiz veriyi otomatik alabileceğimiz microsoft programları olduğunu duydum.Ancak isimleriyle ilgili bir bilgim yok.Bu konuda yardımcı olur musunuz?

Gönderildi : 05/07/2011 19:36

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba bunun için bat dosyası script var ama o sırada outlook kapalı olmalı.Bunun için bir havuz belirleyip bu şekilde kullanıcıları map etseniz yemeğe giderken atamazlarmı? Zor kullanıcılarınız vardır illaki 🙁

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 05/07/2011 19:43

(@BarisKayaturk)
Gönderiler: 48
Trusted Member

bu iş için kullanışlı batch dosyaları oluşturabilirsiniz ancak profesyonel bir çözüm isterseniz symantec enterprise vault kullanımı kolay ve fonksiyonel bir üründür.

Gönderildi : 05/07/2011 19:52

(@bahattinarici)
Gönderiler: 73
Estimable Member

puresync programı outlook depo dosyalarını yedek alabiliyor. kullanıcı bilgisayarı kapattığı zaman yedek alması için ayarlayabiliyorsunuz. en güzeli de ücretsiz.

Gönderildi : 25/08/2011 01:52

Paylaş: