Forum

Ms SQL Server 2008'...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Ms SQL Server 2008'den 2012 ye geçiş yardım

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
432 Görüntüleme
(@yusufkenancan)
Gönderiler: 15
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar;

Micorosoft SQL Server 2008 Managament Studio R2 Kullanmaktayım Windows 7 işletim sistemi üzerinde kullanıyordum windows 10'a yükselttim makinayı Logo Go Plus Kullanıyorum fakat şöyle bir problem var go plus'a firmanın yapmıs oldugu bir proğram ile karşıdan gelen mal alım faturaları vs stok kodları otomatikman logo ya akıyor ama bazen irsaliye yada fatura aktarımı yapamıyorum veritabanına yazılamadı diye hata almaktayım go plus cok iyi çalısıyo sıkıntı yok ama bu problemi herzaman yapmıyor arada bir acaba sql server 2008 windows 10 ile uyumsuzluk sorunumu var anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Gönderildi : 19/09/2015 00:21

(@mehmetyayla)
Gönderiler: 550
Honorable Member

İlk olarak bu tarz iş yazılımlarının bulunduğu sistemleri windows  10'a hemen yükseltmeyi doğru bulmuyorum.
Bu gerek ERP olur, gerek solid, catia gibi uygulamalar olur farketmez.

İkinci olarak bu sorunun windows 10 sql2008 kaynaklı olduğunu sanmıyorum.

Hata sanki bir tabloya yazmada sıkıntı çıkıyormuş gibi bir izlenim veriyor. ( yazma izni sıkıntısı )

Detayı biraz daha anlatırsan hatayı hangi kullanıcının hangi tabloya yazarken aldığını anlayıp ona göre izinlerini düzenleyebilirsin.

Gönderildi : 21/09/2015 17:00

(@yusufkenancan)
Gönderiler: 15
Eminent Member
Konu başlatıcı

İlk olarak bu tarz iş yazılımlarının bulunduğu sistemleri windows  10'a hemen yükseltmeyi doğru bulmuyorum.
Bu gerek ERP olur, gerek solid, catia gibi uygulamalar olur farketmez.

İkinci olarak bu sorunun windows 10 sql2008 kaynaklı olduğunu sanmıyorum.

Hata sanki bir tabloya yazmada sıkıntı çıkıyormuş gibi bir izlenim veriyor. ( yazma izni sıkıntısı )

Detayı biraz daha anlatırsan hatayı hangi kullanıcının hangi tabloya yazarken aldığını anlayıp ona göre izinlerini düzenleyebilirsin.

Merhaba Mehmet Bey,

Goplus proğramına başka bir proğram üzerinden alış irsaliyesi aktarımı yapmaya çalıstığımda şöyle bir hata veriyor link aşağıda.

Gönderildi : 22/09/2015 20:20

Paylaş: