Forum

Mikro v14 yapılacak...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Mikro v14 yapılacak tahsilatlar sorgusu

LEVENT HERES
(@LEVENTHERES)
Üye

Slm arkadaşlar Mikro V14 kullanıyorum. Mikroda ki Yapılacak tahsilatlar raporundaki sorgu lazımdı. Aslında yapmak istediğidim şu; bir müşterinin bakiyesini aldığımda yan tarafında da gecikmiş toplam borç tutarını ve kaç gündür ödeme yapmadığını görmek istiyorum. Bunu mikroda rapor alıp görebiliyorum ancak bana sorgusu lazım. Teşekkürler. 

Örneğin :

21.01.2014 için vade Meblağ

Kamil Başaran   -59 5.0000 TL

Alıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 21/01/2014 10:26
Beyhan OSMANOGLU
(@beyhanosmanoglu)
Üye

Merhaba, 

Mikro da aldığınız raporların SQL sorgularını açık olarak, rapor ekranının sol üst köşesinde "sql cümlesini göster" yada "sql sorgusunu göster" adına benzer butonuna basarak görebilirsiniz. Eğer o buton yok ise yetkiniz kısıtlanmış olabilir.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/01/2014 18:42
LEVENT HERES
(@LEVENTHERES)
Üye

[quote user="Beyhan OSMANOGLU"]

Merhaba, 

Mikro da aldığınız raporların SQL sorgularını açık olarak, rapor ekranının sol üst köşesinde "sql cümlesini göster" yada "sql sorgusunu göster" adına benzer butonuna basarak görebilirsiniz. Eğer o buton yok ise yetkiniz kısıtlanmış olabilir.

[/quote]

Cevabın için Teşekkür ederim. Ancak Mikro yazılımla görüştüm raporlamalarda sql sorgusunu göremiyormuşuz. Ancak SQL server profiler ile görebilirmişiz. Bununla ilgili yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler. Saygılarımla, 

CevapAlıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 22/01/2014 12:46
Paylaş: