Forum

Depo Transferleri v...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Depo Transferleri ve Mevcut Hesaplama

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
422 Görüntüleme
(@BurakGenc)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

merhaba arkadaşlar

aşağıdaki gibi bir stok hareket tablosu yaptım 

Part No., Seri No., Hareket Tipi, Tarih, Çıkılan Depo, Girilen Depo, Adet, Raf No. 

Bu tabloya göre stok miktarlarını hesaplayabiliyorum. ancak ben seçtiğim malzemenin hangi depoda kaç tane ve hangi rafta olduğunu görmek istiyorum. aradığım detaylar bu tablolada var ancak çok fazla giriş çıkış kaydı olduğunda bunu tespit edemiyorum. örneğin bir ürün sürekli a ve b depoları arasında gidip geliyor. bunun detayları da burada ama ben ürünün hangi depoda ne kadar ve hangi rafta olduğunu görmek istiyorum. örneğin 10 adet stoğu olan bir ürün a deposundan b deposuna 5 adet gönderiliyor. ben ürün detaylarını çektiğimde bu üründen a deposunda 5 adet X rafında, b deposunda 5 adet Y rafında şeklinde. 

bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim 

teşekkürler 

Gönderildi : 11/01/2013 00:59

(@kadiravci)
Gönderiler: 202
Üye

Her ürün hareketini hareket tablosuna kayıt ediyormusunuz? Ek olarak hücre hareket tablonuzunda olması gerekiyor sağlıklı takip için.

Gönderildi : 11/01/2013 18:12

(@BurakGenc)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

merhaba kadir bey cevabınız için çok teşekkür ederim. 

her ürün hareketini bu tabloya işliyorum. giriş, transfer, iade gibi tanımlarla. hücre tablosu ile demek istediğinizi anlamadım. yarımcı olursanız çok sevinirim. ana ürün tablom ayrı bir tablo burada da tüm hareketleri tutuyorum.

teşekkürler  

Gönderildi : 12/01/2013 00:20

Paylaş: