Forum

Watchguard III/700 ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Watchguard III/700 LiveSecurity License Key

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
435 Görüntüleme
(@FerideSOLMAZ)
Gönderiler: 72
Trusted Member
Konu başlatıcı

Selamlar;

Watchguard'ın III/700 model firewallını kullanıyoruz. Firebox'u başka bir servera kurmam gerekiyor (şu anda kurulu olan serverı formatlayacağım).

Kurulum cd'sini aldım kurulumu başlattım ve ilk ekranda LiveSecurity License Key sordu. Bu key bende yok. Nasıl bulabilirim , kurulumu nasıl tamamlayabilirim ?

Teşekkürler..

Gönderildi : 04/03/2009 13:36

(@savasdemir)
Gönderiler: 1870
Illustrious Member

Merhaba;
Watchguard support sayfasından register edilmiş mail hesabınız ve şifreniz ile bu işlemi yapabilirsiniz
get key butonunu kullanıcaksınız ve size bir lisans dosyası üreteceğini bildiricek
bu dosyayı gösterip diğer adıma ilerleyebilirsiniz
selamlar

Gönderildi : 04/03/2009 16:30

(@savasdemir)
Illustrious Member

Merhaba Tekrar
bilgilendirmek için söylüyorum
WatchGuard firebox III 700 ü trade up kampanyasından faydalanarak firebox 750e'ye upgrade edebilirsiniz
Kampanya bu ay sonunda bitiyor
ciddi bir indirimi mevcut
firebox III 700 => Zero day Protection,SPI Firewall
Firebox 750e => Zero day Protection,SPI Firewall,IPS,Antivirus,Antispam,Web Url Filtering,Quarantina server,Log ve raporlama

selamlar

Gönderildi : 04/03/2009 16:43

(@FerideSOLMAZ)
Gönderiler: 72
Trusted Member
Konu başlatıcı

Selamlar Savaş Bey;

bilgi için teşekkürler, kampanyayla ilgileneceğim.

Bir önce ki cevabınız için ise, watchguard modelinden de belli olacaktır çok önceden alınmış bir firewall. Kurulum cdsi ve user guide dan başka hiç bir şey yok. Registry mail adresini bilmiyorum ama tahmin edebilirim etsem bile artık öyle bir mail adresi yok.

Gönderildi : 04/03/2009 20:05

(@savasdemir)
Illustrious Member

merhaba
cihazınızın seri nosunu özelden gönderirseniz lisans keyi watchguarddan rica edebilirim
selamlar

Gönderildi : 04/03/2009 20:47

Paylaş: