Anasayfa » Forum

Örnek İntranet site...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Örnek İntranet siteleri  

RSS
Salih Özbey
(@salihozbey)
Üye

Merhabalar . Fabrika içinde intranet servisi kurmak istiyorum, hazır site araştırması yapıyorum fakat pek bilgim olamdığı için sizden yardım istiyorum. Örnek sitede istediğim özellikler duyuruların paylaşıldığı bir panel. login paneli ile departmanlar giriş yaparak duyuru paylaşılabilecek. sql entegrasyonu yapılabilmeli. admin paneli ile yeni sayfalar oluşturulabilmeli ör kullanıcı giriş yaparak bilgi işlemden help desk isteyebilmeli ve bilgi işlem departmanı giriş yaptığında bekleyen destekleri izleyebilmeli bunun gibi eklentiler yada eklemelere açık olmalıdır. Yardımlarınızı bekliyorum.

Alıntı
Gönderildi : 11/12/2019 17:26
Ali Velioğlu
(@alihan-2)
Üye

Wordpress öneririm.

isteklerinizin tamamını karşılar. (plugin)

Çözümpark Platformu da Wordpress üzerinde koşuyor 😎 

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/12/2019 00:41
ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Tecrübeli Üye

İkisi farklı istekler web, kod tecrübeniz olmadan bunları sihhatli derecede sağlayamazsınız denediğinizle kalırsınız sadece. intranet ile helpdesk, ticket sistemi farklı kapasite işler. İlkini evet wordpress öğrenerek (heryerde kaynak delice) sağlayabilirsiniz ikincisi için forumda konuları var hazır yazılmış ürünler kullanmalısınız sihhatli bir yapı için. Ayrıca ITIL nedir ve sistemlerini de araştırın.
Evet ÇP wordpress temelli ama arkada uzman coder ekip var. 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/12/2019 02:11
Ali Velioğlu beğendi
Zülfü Mehmet ÖZÇİFÇİ
(@zulfumehmetozcifci)
Üye

Bu istediklerinizi ancak özel olarak kodlamanız gerekiyor, hazırl halde bulmanız çok zor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/12/2019 08:01
Cahit YOLACAN
(@cahityolacan)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Özeleştirme olmadan default olsun derseniz her şey size tavsiyem server + intranet sitesi ile birlikte ücretsiz olarak hazır WP - Joomla bulabileceğiniz  bitnami.com bu adresten istediğin gibi CMS CRM vb gibi yapıları download edip sanal makinede test eder sonra canlı ortamına alabilirsin. Ama dediğim gibi default olarak code bilgisi olmadan özelleştirmek ve düzenlemek mümkün değil. 

Not: Yakın zamanda bitnami.com adresini VMware satın aldı.

Cahit YOLAÇAN
vExpert - vExpert NSX - CCNA- MCSE - CEH
https://www.vmwaretv.com

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/12/2019 08:33
Ali Velioğlu beğendi
Paylaş: