Forum

İzinler Hk.

Bildirimler
Hepsini Temizle

İzinler Hk.

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
438 Görüntüleme
(@serkankonak)
Gönderiler: 1339
Noble Member

Onay yetkisine sahip biri editleme hakkını almasın istiyorsunuz yanlış anlamadıysam. İsteğinizi nerede kullandığınızı açarsanız çözüm üretelim.

Gönderildi : 03/01/2014 17:57

(@suleymanozyurt)
Gönderiler: 96
Estimable Member
Konu başlatıcı

şöyle anlatayım.

benim bi sayfam var var ve bu sayfada bir liste var bu liste 2-3 listeden bilgiler alarak view ediyor.

approve yetkisini vermeyince başka sayfadan gelen bilgiler gözükmüyor. approve yetkisi verincede kullanıcıların edit hakkı oluyor ve ben sadece kullanıcılar view etsin başka bir şeye dokunsun istemiyorum.

Gönderildi : 06/01/2014 10:13

(@suleymanozyurt)
Gönderiler: 96
Estimable Member
Konu başlatıcı

arkdaşlar yardım edebilecek biri varmı acaba ? çok sıkıştım acil çözüm üretmem gerek

Gönderildi : 07/01/2014 17:19

(@hasankoroglu)
Gönderiler: 279
Reputable Member

Approve yetkisinin diğer listelerden gelen look up bilgileri ile ilgisinin olmaması lazım. kendi lokalimde deneme yapıp geri dönüş yapmaya çalışayım.

Gönderildi : 07/01/2014 21:20

(@hasankoroglu)
Gönderiler: 279
Reputable Member

Diğer listelerden bilgileri lookup field ile mi aldın yoksa başka bir yöntemle mi?

Gönderildi : 07/01/2014 21:32

(@serkankonak)
Gönderiler: 1339
Noble Member

Kurgunuzda sorun var başka listeden gelen verilerin gözükmesi için approve hakkı gerektğini söylüyorsunuz bu yanlış. Read hakkı görüntüleme için yeterli olan haktır. Spesifik bir durum var yapınızı komple bilmeden genel konuşmuş oluruz sözün kısası varsayılanın dışında bir şey yapmışsınız.

Gönderildi : 08/01/2014 02:20

Paylaş: