Forum

Sharepoint 2007 cal...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Sharepoint 2007 calendar

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
314 Görüntüleme
(@cihanacikgoz)
Gönderiler: 180
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba ,

Sharepoint 2007'de public calendar'ı kullanıyoruz. Ancak görünüm ile ilgili bir sıkıntım var. Default scope haftalık olarak seçili. Ancak mesela tüm gün yapılacak bir iş girildiğinde sadece oluştutan kişinin adı gözüküyor title veya açıklama kısmına girilen gözükmüyor.Aşağıdaki resimde olduğu gibi  calendar'ı modify yaptığımda hafta için sadece 2 seçenek var. Görünümde şimdi sadece created by ve subheading olarak title gözüküyor.  

Ancak tüm gün yapılan aktivitede subheading de gözükmüyor sadece oluşturan kişinin ismi var. Görünümde hafta için daha fazla bilgi getiremez miyiz?

Teşekkürler

Gönderildi : 03/05/2011 12:44

(@serkankonak)
Gönderiler: 1339
Noble Member

Yeni bir field oluşturup title ve created by dışında onun da görünüp görünmediğini kontrol edermisiniz. Normal şartlar da görünmesi gerekiyor.

Gönderildi : 04/05/2011 02:01

(@cihanacikgoz)
Gönderiler: 180
Reputable Member
Konu başlatıcı

Yeni bir field derken heralde columndan bahsediyorsunuz. Ben katılımcılar diye bir column oluşturdum. Ancak mesela bir yere gidilecek şimdi ayarlarda created by ve title seçili. Ancak katılımcıya da bir kişi eklendi. Sharepoint 2007 'de modify calendar dediğimde önceki mesajımdaki resimde de olduğu gibi haftalık görünüm için sadece iki tane seçenek var. Bu seçenekleri artırabilir miyiz?

Gönderildi : 04/05/2011 12:17

Paylaş: