Forum

sertifika kursları

Bildirimler
Hepsini Temizle

sertifika kursları

8 Yazılar
6 Üyeler
0 Likes
423 Görüntüleme
(@mehtapbilcan)
Gönderiler: 15
Eminent Member
Konu başlatıcı

merhabalar,

microsoft office ve yazılım uzmanlığı sertifikalarını almak istiyorum. siz değerli çözümpark sakinlerinden bana faydası dokunacağını düşündüğünüz

kurs bilgilerini bekliyorum. tşkler.

Gönderildi : 05/12/2011 20:42

(@serkantas)
Gönderiler: 950
Prominent Member

merhabalar,

microsoft office ve yazılım uzmanlığı sertifikalarını almak istiyorum. siz değerli çözümpark sakinlerinden bana faydası dokunacağını düşündüğünüz

Hangi ilde Eğitim Alacaksınız Onu Belirtin Bizlerde Size O İlde Tanıdığımız Referans Olabileceğimiz Kurslardan Belirtelim. 

Gönderildi : 05/12/2011 22:16

(@mehtapbilcan)
Gönderiler: 15
Eminent Member
Konu başlatıcı

istanbul, teşekkürler.

Gönderildi : 21/12/2011 16:58

(@serkantas)
Gönderiler: 950
Prominent Member

istanbul, teşekkürler.

Bilge Adam İle Görüşebilirsiniz ... Bundan Ziyade Görüştüğünüz Kurslarda Lab Ortamı Olup Olmadığına Dikkat Ediniz... 

Gönderildi : 21/12/2011 21:57

(@YusufCevik)
Gönderiler: 18
Eminent Member

Bilişim Eğitim Merkezini seçebilirsiniz.

Gönderildi : 10/01/2012 05:40

(@SalihPALA)
Gönderiler: 67
Estimable Member

istanbul, teşekkürler.

Bilge Adam İle Görüşebilirsiniz ... Bundan Ziyade Görüştüğünüz Kurslarda Lab Ortamı Olup Olmadığına Dikkat Ediniz... 

Bende Bilge Adam'ı tavsiye edebilirim. Zira sıfır bilgi ve donanıma sahipseniz burada gereğinden fazla donanım ve iyi eğitmenler ile kendinizi geliştirebilirsiniz. Lakin diğer eğitim kurumlarına göre fiyat bakımından biraz daha yüksektir. Burada aldığınız eğitimler sonrasında adım adım (step by step) sizi gerekli sınavlara yönlendiriyorlar. Birçok öğrenci-mezun yüksek oranlarda başarı gösteriyor.

Gönderildi : 10/01/2012 13:15

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

merhabalar,

Biraz geç cevap veriyor olabilirim ama firma adına çok takılmamanızı öneririm. Gitmek istediğiniz kursları öncesinde araştırın. Portalımızda kim neler demiş. Ya da dışarıda o kurslara giden var mı?

Sonrasında gitmek istediğiniz kursların listesini çıkartın ve sizin gitmek istediğiniz dönemde size eğitmen olarak kimi söyleyecekler. Sonrasında eğitmeni soruşturun. CV'si nasıl. Proje yapmış mı? Hangi projeleri ve neleri başarmış.

Sonrasında içinize sineni seçiyor olursunuz.

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 18/01/2012 14:41

(@EminBora)
Gönderiler: 20
Eminent Member

Ayrıca size önceden gittiğimden dolayı Bilişim Eğitim Merkezi'ni önerebilirim tüm sertifikaları uluslarası geçerliliği olan meb ve microsoft onaylı bir firma..Sitelerindeki formu doldurup onlara gondermeniz yeterli onlar size geri dönüyolar zaten onlardan bilgi almanız daha doğru olur kolay gelsin linki de paylaşıyorum..

http://www.bilisimegitim.com/eformlar_detay.asp?eFormNo=434

Gönderildi : 14/02/2012 04:53

Paylaş: