Forum

MCTS Windows 7, Co...

Bildirimler
Hepsini Temizle

MCTS Windows 7, Configuring hakkında Bilgi.

9 Yazılar
6 Üyeler
0 Likes
558 Görüntüleme
(@HaciBiLGEN)
Gönderiler: 343
Reputable Member
Konu başlatıcı

Selam Arkadaslar,

MCTS  Windows 7, Configuring hakkında bilgi alacaktım ne yapmam lazım bunun için  her hangi bi maliyet söz konusumu? windows 7 konusunda nasıl  hazırlana bilirim. sınavları ne zaman  başlar? yada sınav Konusunu nasıl takıp edebilirim? sınavlara nerden hazırlanayım?

Gönderildi : 18/04/2011 00:12

(@fatihozyalcin)
Gönderiler: 167
Estimable Member

Merhaba,

Windows 7, Configuring sınav kodu: 70-680

Sınavda çıkan sorular için: examcollection.com sitesine bakabilirsin ve orada sınava girenlerin yorumlarını okuyabilirsin. (site ingilizce dildedir)

Sınavda çıkan soruların konuları için:  http://www.microsoft.com/learning/en/us/exam.aspx?id=70-680#tab2

Sınavı Prometric.com sitesi üzerinden bulunduğun bölgeyi seçerek istediğin saat ve tarihi seçerek alabilirsin.

Sınav ücreti 70 USD yada 35 Sterlin olarak alabilirsin.

Sınavda, 50 soru çıkar simülasyon yoktur, 1000 puan üzerinden en az 700 alman gerekiyor buda 50 soruda en az 35 soruya tekamül ediyor.

Sormak istediğiniz başka bir konu olursa yardımcı olmaya çalışırız.

Saygılar.

Gönderildi : 18/04/2011 00:55

Cemal DANACI
(@cemaliii)
Gönderiler: 24
Eminent Member

sınavların zorluk derecesi nedir ? eğitimimi yeni bitirdim sınava gireceğim fakat alamamaktan çekiniyorum..bilgi konusunda problem yok fakat sınavların ingilizce olması biraz da olsa ürkütüyor beni..türkçe sınava giren varmı ? yada örnek soruların yer aldığı bir döküman vs.

Gönderildi : 20/11/2012 17:08

(@ErenSARISALTIK)
Gönderiler: 890
Noble Member

Merhaba,

Windows 7 sınavı çok zor değil.Bildiğin konular ile ilgili neyin nasıl yapılacağı soruluyor.
İngilizce dilde girmende fayda var.Çünkü Türkçe sınavdan birşey anlayacağını sanmıyorum.

Forumda illegal paylaşım yapılmıyor.
Örnek ingilizce soruları internetten araştırıp bulabilirsin.

Gönderildi : 20/11/2012 21:54

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

sınavların zorluk derecesi nedir ? eğitimimi yeni bitirdim sınava gireceğim fakat alamamaktan çekiniyorum..bilgi konusunda problem yok fakat sınavların ingilizce olması biraz da olsa ürkütüyor beni..türkçe sınava giren varmı ? yada örnek soruların yer aldığı bir döküman vs.

Merhaba,

Sınavı geçememekten endişe ediyorsanız, şuan gündemde Second Shot var. Yani başarısız olduğunuzda sınava tekrar ücretsiz olarak girebiliyorsunuz. Belki bu biraz cesaret verecektir.  

Gönderildi : 23/11/2012 13:11

Cemal DANACI
(@cemaliii)
Gönderiler: 24
Eminent Member

Erdem hocam hatırlatma için çok teşekkür ederim. 2012 bitmeden mutlaka sınava girmek istiyorum. Cesaretimi toplamalıyım. Korkum sınavdan kalırsam hevesimin yok olması...

Gönderildi : 23/11/2012 13:28

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member

Erdem hocam hatırlatma için çok teşekkür ederim. 2012 bitmeden mutlaka sınava girmek istiyorum. Cesaretimi toplamalıyım. Korkum sınavdan kalırsam hevesimin yok olması...

Second Shot olması ve sınava vereceğiniz dolarcıklar bence sizi azimle çalışıp sınava girmenizi ve geçmenizi sağlayacaktır. İlk sınav başarısız olsa, ikinci bir şansınız var. Sınava girin ve başarınızı burada bizimle paylaşın.

Şimdiden başarılar. İyi çalışmalar. 

Gönderildi : 23/11/2012 13:33

(@EmrahGULER)
Gönderiler: 32
Trusted Member

Hocam Prometric'te  kredi kartı kullanmadan randeğvu alma ve elden veya havale ile ödeme yapma şansımız varmı? Kredi kartım yok benim...

Gönderildi : 23/11/2012 14:11

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member

Hocam Prometric'te  kredi kartı kullanmadan randeğvu alma ve elden veya havale ile ödeme yapma şansımız varmı? Kredi kartım yok benim...

Merhaba,

Prometric hesabımı hatırlayamadığım için bakamadım. Ama kredi kartı diye hatırlıyorum. Yalnız sitede şöyle bir yazı var: 

Generally, we accept all major credit cards. For some exams programs we also accept certified bank checks, money orders or wire transfers.

https://www.prometric.com/en-us/for-test-takers/Prepare-for-Test-Day/frequently-asked-questions/Pages/payment.aspx

Gönderildi : 23/11/2012 14:29

Paylaş: