Forum

Second Shot Voucher...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Second Shot Voucher Number Hakkında

11 Yazılar
8 Üyeler
0 Likes
478 Görüntüleme
(@EmreOcakli)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

Prometric den sınav için gün almaya çalıştım ama kredi kartı bilgilerinin ve voucher number ın olduğu sayfada biraz sorun yaşadım.

Promotion Code or
Voucher
Do you have a Promotion Code or Voucher?
YES

Bölümünde YES e tıklayıp güncel olan voucher number ı giriyorum, sonra ki ekranda bu numarayı kabul edip etmediğine dair hiç birşey yok !

Sayfa aynı. Sorunu çözemedim, yardımcı olursanız sevirim.

Gönderildi : 16/02/2010 23:19

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Merhabalar,

Geçici bir sorun olabilir belki, daha sonra tekrar denediniz mi? Prometric'e konu ile ilgili yazı yazarsanız cevap vereceklerdir.

Gönderildi : 17/02/2010 14:41

(@AhmetERSAHAN)
Gönderiler: 116
Estimable Member

merhaba Prometric voucher kodları bazen internette geçerli olmuyor ama sınav merkezine gittiğiniz zaman aynı kod ile oradan indirimli sınavı alabiliyorsunuz. Bu problem benimde başıma geldi daha önceden almış olduğum voucher kodu ile prometric in web sitesinde indirimli olarak sınavı alamadım ama sınav merkezine gittiğim zaman aynı kod ile sınavı indirimli olarak aldım bazen bu şekilde sorunlarda olabiliyor...

Gönderildi : 17/02/2010 23:20

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

Özellikle ben de deneme yapmak maksatlı sınav almaya çalıştım fakat sizin de tespit ettiğiniz üzere onay mesajı gelmiyor. İlginç Prometric firmasına mesaj yazmakta fayda var. Saygılarımla.

Gönderildi : 19/02/2010 00:53

(@fatihozyalcin)
Gönderiler: 167
Estimable Member

Aynı sorun hala geçerli Voucher number yazamadığım için 2nd Shot kampanyası dahilinde sınav alamıyorum..

Gönderildi : 08/06/2010 21:27

(@burakerdin)
Gönderiler: 43
Trusted Member

Sanırım sistemde bir sorun oluştu, 1 haziranda sınav aldım voucher number ile ilgili sorun yaşamadım.

Gönderildi : 09/06/2010 05:17

(@fatihozyalcin)
Estimable Member

ben dünden beri deniyorum kodu yazıp Validate diyorum ancak gelen ekranda kodu girdiğime dair bir yazı yazmıyor sende yazmışmıydı yani Voucher number kodu vs. diye gösteriyormuydu bilgi ekranında

Gönderildi : 09/06/2010 17:46

(@Anonim)
Gönderiler: 0

ben dünden beri deniyorum kodu yazıp Validate diyorum ancak gelen ekranda kodu girdiğime dair bir yazı yazmıyor sende yazmışmıydı yani Voucher number kodu vs. diye gösteriyormuydu bilgi ekranında

Prometric'den sınav almada bir sıkıntı yok ancak SecondShot Voucher tarafında problem var.Tutarsız çalışıyor.

Gönderildi : 10/06/2010 00:01

(@fatihozyalcin)
Estimable Member

evet sanırım sorun halada devam ediyor %50 indirim kuponu ile sınavı aldım sorun olmadı 🙂

Gönderildi : 13/06/2010 04:31

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Fatihcim selam.

Seni burada görmek çok güzel. Öncelikle aramıza hoşgeldin. Sınav içinde ayrıca başarılar [:)]

Başarılar.

Gönderildi : 13/06/2010 23:23

(@fatihozyalcin)
Estimable Member

selamlar uğurcum teşekkürler hoşbuldum,

Çok sağol iyi dileklerin için hayırlısıyla yarın giricez bakalım.

Gönderildi : 14/06/2010 19:57

Paylaş: