Forum

Prometric sınav rez...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Prometric sınav rezervasyonu alma (video)

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
335 Görüntüleme
(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member
Konu başlatıcı

Öncelikle bir yanlışım varsa Çözümpark yöneticilerimizden özür dilerim. Prometric'ten nasıl sınav rezervasyonu alınacağına dair bir video çekimi yaptım. Eğer videomu yayınlanacak kalitede görürseniz. Orjinal halini gönderebilirim.

Bu video'da Prometric sitesinden nasıl rezervasyon yapılır onu anlatmaya çalıştım. Umarım yardımcı olur. Saygılarımla

http://www.youtube.com/watch?v=2zlpKfBTKpY

Gönderildi : 03/12/2009 05:45

(@ErdemHACISALIHOGLU)
Gönderiler: 542
Honorable Member

Teşekkürler çok iyi olmuş ...

Gönderildi : 03/12/2009 12:28

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member
Konu başlatıcı

İlginize ve izleyip yorum yapmanıza teşekkür ederim. Saygılarımla...

Gönderildi : 03/12/2009 12:36

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32965
Illustrious Member Yönetici

Öncelikle bir yanlışım varsa Çözümpark yöneticilerimizden özür dilerim. Prometric'ten nasıl sınav rezervasyonu alınacağına dair bir video çekimi yaptım. Eğer videomu yayınlanacak kalitede görürseniz. Orjinal halini gönderebilirim.

Bu video'da Prometric sitesinden nasıl rezervasyon yapılır onu anlatmaya çalıştım. Umarım yardımcı olur. Saygılarımla

Erdem bey öncelikle elinize sağlık , bu konuda bir sunum mevcut tu ancak video olarak değil ppt sunumu idi. Yanlız bu vesile ile sizin anlatım kabiliyetinizi görmüş olduk bu da demektir ki yakında sizin teknik videolarınızda bekliyoruz 🙂

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 03/12/2009 15:17

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member
Konu başlatıcı

Erdem bey öncelikle elinize sağlık , bu konuda bir sunum mevcut tu ancak video olarak değil ppt sunumu idi. Yanlız bu vesile ile sizin anlatım kabiliyetinizi görmüş olduk bu da demektir ki yakında sizin teknik videolarınızda bekliyoruz 🙂

Hakan hocam yada Hakan Bey, hitapta hangisini tercih ederseniz 🙂

Öncelikle izlediğiniz ve bu güzel yorumu yaptığınız için teşekkür ederim. Bu videoyu kayıt etmeden önce bakılması gereken yerlere baktım ve bir sunumdan daha etkin bir şekilde anlatılması gerektiğini düşündüm. Bu sebeple dün gece geç saatler dahi olsa kayıda geçtim. 🙂 Elimden geldiğince teknik kayıt yapmaya çalışıyorum. Bununla ilgili olarakta tarafınıza bir özel mesaj gönderiyorum. Saygılarımla....

Gönderildi : 03/12/2009 23:02

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32965
Illustrious Member Yönetici

Eline emeğine sağlık

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 04/12/2009 02:47

Paylaş: