Forum

Berqnet Firewall bq...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Berqnet Firewall bq60

5 Yazılar
2 Üyeler
2 Likes
763 Görüntüleme
(@aslanalemdar)
Gönderiler: 72
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar Arkadaşlar ,

Ufak bir ofis için aşağıda ki firewall temin edip kullanmayı düşünüyorum. Sizlere yerli firewall hakkında danışmak istedim. Yerli firewall tavsiye eder misiniz ? Aşağıda ki ürün güvenlik sağlar mı ? Ofis ortalama 40 -50 kişi arasında olacak ve 2 tane internet hattı olacak. Bir tanesi Türk Telekom bir tanesi Vodafone  olacak şekilde kullanmayı düşünüyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

https://berqnet.com/urunler/bq60?gclid=CjwKCAiA2O39BRBjEiwApB2Iki5A_y78pcQhL_CyRpwuXr9TEz7wO9sn4ffXVmLvn6XxQ4nLONU_KhoCVOgQAvD_BwE

Bu konu 3 yıl önce aslan alemdar tarafından düzenlendi

Gönderildi : 23/11/2020 21:23

(@hmertersoz)
Gönderiler: 2
New Member

Merhaba,

Biz 3 yıldır birden fazla lokasyonunda ürünlerini kullanıyoruz bq100, 60 ve 25 kurulu lokasyonlarda aktif vpn ips ids web filtreleme servisleri hep çalışıyor zaman damgalı log tutuyoruz. gayet memnunuz. Fortinetten gecmiştik henüz pisman olmadık fortide crypto yemiştik burda da her an hersey olabilir ama ben yerli olması sebebiyle ve logo yazılım guvencesınden oturu tercıh ettım sorularınız olursa yardımcı olmaya calısırım

Gönderildi : 24/11/2020 17:58

(@aslanalemdar)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Gönderen: @hmertersoz

Merhaba,

Biz 3 yıldır birden fazla lokasyonunda ürünlerini kullanıyoruz bq100, 60 ve 25 kurulu lokasyonlarda aktif vpn ips ids web filtreleme servisleri hep çalışıyor zaman damgalı log tutuyoruz. gayet memnunuz. Fortinetten gecmiştik henüz pisman olmadık fortide crypto yemiştik burda da her an hersey olabilir ama ben yerli olması sebebiyle ve logo yazılım guvencesınden oturu tercıh ettım sorularınız olursa yardımcı olmaya calısırım

Merhabalar

Bu ürünü tercih etmeyi düşünüyorum. Kişi sayısı 40-50 kişi arasında olacak. 2 internet hattını birleştirip 

ofise dağıtıp kullanmayı planlıyorum. Bu ürün kişi sayısı, gelen internet hattı ve  sw'lere dağıtıp kullanma

konusunda yeterli olur mu ? 

Gönderildi : 24/11/2020 18:44

(@hmertersoz)
Gönderiler: 2
New Member

Gönderen: @aslanalemdar
Gönderen: @hmertersoz

Merhaba,

Merhabalar

Bu ürünü tercih etmeyi düşünüyorum. Kişi sayısı 40-50 kişi arasında olacak. 2 internet hattını birleştirip 

ofise dağıtıp kullanmayı planlıyorum. Bu ürün kişi sayısı, gelen internet hattı ve  sw'lere dağıtıp kullanma

konusunda yeterli olur mu ? 

Merhaba,

Hocam biz 90 client'ta tüm özelliklerı sorunsuz kullanıyoruz sızın soyledıgınız topoloji kolay olur ama hangı urun sıze uygun olacak onun ıcın fırmaya bır danısın bence. Bız dedıgım gıbı bu zamana kadar hıc sorun yasamadık

Gönderildi : 29/11/2020 11:07

(@aslanalemdar)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Firma bu ürünü önermişti. Yine fikir almak için size danışmak istedim.

Destekleriniz için teşekkür ederim. 

Gönderildi : 30/11/2020 11:18

Paylaş: