Forum

Hacker in ip sini &...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Hacker in ip sini öğrenmemiz gerekiyor!

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
402 Görüntüleme
(@muratsancak)
Gönderiler: 24
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba

Şirketimiz yöneticisinin mail hesabını kullanarak rakiplerimize ve farklı yerlere çeşitli mailler atılmış.

Cpanel şifremizi öğrenerek çeşitli forwarding ler yapılmış.

Elimizde şuan bir mail adresi var. Bu mail adresine patronumuzun mailden bir mail göndermek istiyoruz, örneğin bir teklif maili..

İçinde de bir link yada benzer bir yönlendirme yapabilmeli ve  o kişinin ip adresini öğrenip hukiki süreci başlatmayı düşünüyoruz.

Bu tip bir kod ya da sistem için bize yardımcı olabilir misiniz?

Zaman ayıran herkese şimdiden teşekkürler.

Gönderildi : 16/08/2012 20:17

(@Anonim)
Gönderiler: 0

http://www.cozumpark.com/forums/thread/320292.aspx

bu konuyu hatırlıyorum

Gönderildi : 16/08/2012 20:29

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Öncelikle geçmiş olsun eyer sizin mail sisteminize girip bu denli işlem yapan acemi değil tabikide buna önem almıştır dinamik ip veya karıştırıcı v.b bence siz ip bulmakla uğraşmadan EMG başvurup inceleme başlatın çünkü siz uğraştıkça yakalanmasını zorlaştırırsınız kısacası bu işi sanal olay yeri incelemeye bırakın ve mümkünse saat,tarih,ip gibi bilgilerin log kayıtlarını alın işinize yarıyacaktır ve tüm login bilgilerinizi tahmin edilmesi zor şekilde yapın ve tavsiye kimseyle paylaşmayın patronunuz dahi .

Gönderildi : 16/08/2012 21:28

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Ozkan beye katılıyorum, bu tarz bir işi belki 5 belki 10 proxy arkasından olacağı için buradan bir çözüm üretmeniz çok ama çok zor.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 17/08/2012 14:54

Paylaş: