Forum

HTML/Iframe.B.Gen V...

Bildirimler
Hepsini Temizle

HTML/Iframe.B.Gen Virüs_Nasıl yok edilir.

25 Yazılar
3 Üyeler
0 Reactions
1,857 Görüntüleme
(@ErenSARISALTIK)
Gönderiler: 890
Noble Member

Sizdeki Symantec Endpoint mi? Ve şuanda yüklü versiyonu nedir?Eğer Endpoint lisansın olmasına rağmen eski versiyon yüklü ise bence bir an önce onu yükselt ve Symantec ten vazgeçme derim.

Gönderildi : 31/08/2009 14:36

(@MertSert)
Gönderiler: 474
Prominent Member
Konu başlatıcı

Sizdeki Symantec Endpoint mi? Ve şuanda yüklü versiyonu nedir?Eğer Endpoint lisansın olmasına rağmen eski versiyon yüklü ise bence bir an önce onu yükselt ve Symantec ten vazgeçme derim.

Symantec Antivirüs Corporate Server 2005    Vers.= 10.0.1.1000

Gönderildi : 31/08/2009 14:45

(@ErenSARISALTIK)
Noble Member

Ok.Nod 32 de kullandım ama eğer serverlerin orta derece donanıma sahipse Symantec al derim.Servere kuruyorsun,daha sonra ise server üzerinden clientlara deploy ediyorsun.Yönetimi oldukça başarılı.Hatta bu üründe Policy hazırlayarak ,kullanıcıların cd-rom,usb leri vs. çalışmasın diyebiliyorsun.Tabi ki bu benim kişisel fikrim.

Gönderildi : 31/08/2009 14:49

(@MertSert)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Server HP Xenon İşlemci, Clientlar ise Core2Duo   1-2 Gb DDR2 Ramlar mevcut... Nod32'nin içinde Spy programıda geliyor. Symantec'de yok.

Nod32 mi alsam karar veremedim. Symantec kasıyor bilgisayarları. Peki Nod32'yi önermemen Symantec'e yöneltmendeki amaç nedir. Nod32 dahamı pasif Symantec'e göre.

Eren birde sen üstte yazdığın yazılardan bir tanesinden cımbızla çekiverdim ; Yazın şöyle.

'' 1)Bilgisayarına sağlam bir virüs programı ve malware cleaner yükleyiptarama yap. Nod32 ve Norman Malware Cleaner iyi gider ''

Gönderildi : 31/08/2009 14:54

(@ErenSARISALTIK)
Noble Member

O yazı alıntı idi, 🙂 ve ben o postumda siteden alıp kopyalamamıştım,linki vermiştim.Nasıl olmuş ki 🙂

Symantec te istersen Anti premium spam özelliğide geliyor. Ekstra bir ücret oluyor ama.

Gönderildi : 31/08/2009 15:07

(@MertSert)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Eren, eren diyorum kusura bakmıyorsun dimi, bu konuda sen benimle muhattap olduğun için samimi konuşuyorum. Yaşım bu arada 33.

Şimdi görüyorum ki Symantec'den vazgeçme diyorsun, yazılarında önemle belirtiyorsun. Nod32'ye sıcak bakmıyorsun !!!!

Son olarak Symantec'mi , Nod32 v4'mü. Tavsiye ettiğinin yazılımın hangi versiyonu ???

Saygılar.

Dip not : Az önce Intercomp Bilgisayar ile görüştüm Nod32 v4  diyorlar. Symantec önermiyorlar.

Gönderildi : 31/08/2009 15:16

Sayfa 2 / 2
Paylaş: