Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

hyperv network sorunu

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
345 Görüntüleme
(@GURCANEFE)
Gönderiler: 1607
Noble Member
Konu başlatıcı

merhaba 4 adet sunucum var bunlar kendı aralarında  network tıkladıgımda gayet guzel bır bırılerını goruyorlarda gercı run ısımını yazıp gene goruyor ne zamankı dc uzerınde hyperv kurdum ve sanal bır sunucu oluşturdum bır bırlerını gormemeye basladılar dc uzerınde network tıkladıgımda sadece kendısı ve sanal sunucuyu goruyor  baska bır serverdan tıkladıgımda ıse sadece kendısını ve sanal sunucuyu goruyor ama bu seferde dc gormuyor neden kaynaklanmakatadır acaba bu sorun sıstem ısa server var

sanal sunucuya tıkladıgımda hepsını goruyor ısa server harıc

dc tıkladıgımda gozukmeyen aslında rodc olarak yapılandırdıgım sunucu  rodc tıkladımda oda dc gormuyor ama dıgerleını goruyor sanal sunucu hepsını goruyor ısa server harıc tabıkı onuda anlayamadım ısa server tıkladıgımda sadece ama sadece kendısını goruyor

yannız rodc 32 bit fark edermi etmez sanırım cunku sanal sunucular 64 ve rodc goruyo

Gönderildi : 20/03/2009 11:39

(@muratcan-2)
Gönderiler: 2192
Üye

Merhaba,

Forumda daha önceden bu konu konuşulmuştu arama yaparak mesajlara ulaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 20/03/2009 12:54

(@GURCANEFE)
Gönderiler: 1607
Noble Member
Konu başlatıcı

hocam once baktım forumda ama bulamadım bulamadıgım ıcın açtım yoksa bakmadan kesınlıkle açmıyorum

Gönderildi : 20/03/2009 12:57

Paylaş: