Forum

Exchange 2010'u Hyp...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Exchange 2010'u Hyper-V 2008 R2 SP1 ile Sanallaştırın!

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
317 Görüntüleme
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33008
Illustrious Member Yönetici
Konu başlatıcı

Bağımsız bir ölçümleme kurumu Enterprise Strategy Group tarafından yapılan ve Hyper-V 2.0 SP1 üzerinde Microsoft uygulamalarının performansını inceleyen test, Microsoft Hyper-V SP1’in Microsoft Exchange 2010, Microsoft SQL Server 2008 R2, ve SharePoint 2010 da dahil olmak üzere birinci sınıf iş kritik uygulamaların sanallaştırılması için gereken performans ve ölçeklenebilirlik gereksinimlerini en yüksek seviyede sağladığını ve bu iş yüklerinin en yüksek performansla Hyper-V sanallaştırma platformunda çalıştığını kanıtlıyor. Bu raporun ayrıntılarına, bu istatistiklere ek birçok çarpıcı bilgiye ve Microsoft uygulamalarının Hyper-V ile sanallaştırılmış sistemlerdeki yüksek ölçeklenebilme detaylarına ulaşmak için tıklayın.

Technet sitemizde yeni yayınlanan kaynaklar Exchange Server iş yüklerinin Hyper-V ortamında sanallaştırılması için çok değerli yeni kaynaklar içeriyor. Planlama dokümanlarından adım adım kurulum bilgilerine ve çeşitli öneriler içeren bu kaynaklara buradan ulaşabilirsiniz.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 30/06/2011 17:47

(@tayfundeger)
Gönderiler: 1935
VMware Guru

Faydalı olacak bir bilgi:)

Tayfun DEĞER
Cisco Champions, vExpert, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud
https://www.tayfundeger.com
Mail: [email protected]

Gönderildi : 30/06/2011 18:59

Paylaş: