Forum

Cloud Computing

Bildirimler
Hepsini Temizle

Cloud Computing

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
327 Görüntüleme
(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member
Konu başlatıcı

Aslında uygun bir başlık bulamadım 🙂 bir ara sanallaştırmayada koyuyum dedim ama olmadı, haberlere desem olmadı sanırım bu iş için bir başlık açsak iyi olabilir. Sanırım en uygun olan yer burası, youtube üzerinde araştırma yaparken rastladım çok güzel bir video ve cloud computing sisteminin ileri saffaları hakkında güzel bilgiler içermekte.

İleriki saffalarda artık sadece basit sistemleri kullanıp tüm işlerimizi internet üzerinde sunuculara atıyabileceğiz, internet hızının bu denli hızlanması ile birlikte yakında video dosyalarımızı ( ali hazırda yapılıyor ama upload mesele ) bile cloud sunucularında düzenleyip sunuma hazır hale getirebileceğiz. Güzel bir sistem ofis dünyanın her yerinde :).

Video dosyasını göremeyenler için link " http://www.youtube.com/watch?v=8RMWO9JxZjA&feature=fvw "

Gönderildi : 25/11/2010 03:54

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32997
Illustrious Member Yönetici

Ertan senin gibi eski bir üyenin forum' un tüm bölümlerine hakim olmadığını görmek üzücü. Paylaşım bölümünü kullanabilirsin böyle şeyler için.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 25/11/2010 20:34

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member
Konu başlatıcı

Mesaj alınmıştır 😀

Gönderildi : 25/11/2010 20:55

Paylaş: