Forum

ORACLE R12 Hakkında

Bildirimler
Hepsini Temizle

ORACLE R12 Hakkında

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
436 Görüntüleme
(@serdaratacan)
Gönderiler: 244
Honorable Member
Konu başlatıcı

arkadaşlar kolay gelsin. Kurum olarak oracle r12 ye geçiş yaptık. bunu windows 8 64 bit bilgisayarda çalıştıramadık. win 8 lerde ie11 sürümü mevcut, r12  ie9 32 bit de çalışacağını söylediler . 64 bite 32 bit kurulum yapılmıyor. hadi onu geçtim win8 de ie11 sürümünü kaldıramadım şöyle kaldırıyorum windows özelliklerini aç kapat bölümünden tiki kaldırıyorum ie11 de o zamanda komple siliyor güncelleştirmelere baktım  orada da ie11 ile ilgili birşey yok bu oracle r12 yi win8 64 bit de nasıl çalıştırabilirim yardımcı olurmusunuz.

Gönderildi : 14/01/2014 13:04

(@bilgehanpoyraz)
Gönderiler: 809
Illustrious Member

Selamlar,

Bu geçişi yapmadan once system analizi yapılarak bu detayların size verilmiş olması, geçişten sonra sorun yaşamamanızın sağlanması gerekli idi. Bu analiz yapılmadımı?

bir diger konu'da Win8 x64 demişsiniz. Kullandığınız Oracle nedir tam olarak onu paylaşmanız lazım. Server üzerinde çalışmıyormu Oracle Client üzerinde mi çalıştırıyorzunuz. Aldığınız hata nedir? ie'ile neyi çalıştırırken hata alıyorsunuz?

Oracle servisleri çalşıyormu ? Event hataları varmı?

Formumuzda üstad seviyesinde Oracle'cı arkadaşlarımız var. Detay verirseniz yardımcı olamaya çalışabiliriz...

Gönderildi : 08/02/2014 02:51

Paylaş: