Forum

Ev interneti iç...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Ev interneti için Access Point tavsiye

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
1,355 Görüntüleme
(@iLYASBAYRAM)
Gönderiler: 165
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

VDSL internetle birlikte 100 m2 ev için access point almam gerekiyor. Tavsiye edebileceğiniz marka model var mı?

Gönderildi : 18/02/2019 16:24

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Evde kaç cihaz bağlantı kuracak? Yüklü dosya trasnferi v.s. olacak mı?
Yukarıdaki sorular için yanılar az sayıda kullanıcı veya cihaz ve sadece internet kullanımı olacak ise normal piyasa markalarından herhangi birtanesini almanız işinizi görecektir. (Tplink, Zyxell, Linksys)

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 18/02/2019 17:04

(@iLYASBAYRAM)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Evde kaç cihaz bağlantı kuracak? Yüklü dosya trasnferi v.s. olacak mı?
Yukarıdaki sorular için yanılar az sayıda kullanıcı veya cihaz ve sadece internet kullanımı olacak ise normal piyasa markalarından herhangi birtanesini almanız işinizi görecektir. (Tplink, Zyxell, Linksys)

Rıza Bey teşekkür ederim sadece internet amaçlı kullanıcam.

Gönderildi : 18/02/2019 20:10

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Ben teşekkür ederim ekonomik bir model işinizi rahatlıkla görecektir.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 19/02/2019 11:07

(@turancoskun)
Gönderiler: 4100
Üye

merhaba,

benzer bir ihtiyacım oldu bugün, paylaşmak istedim.

amacınız kablosuz ağı genişletmek ise xiomi mi wifi pro modelini incelemenizi öneririm, ürün başarılı.

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-wifi-pro-sinyal-yakinlastirici-guclendirici-300-mbps-pm-HB00000AQJXN

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 22/02/2019 01:58

(@iLYASBAYRAM)
Reputable Member
Konu başlatıcı

merhaba,

benzer bir ihtiyacım oldu bugün, paylaşmak istedim.

amacınız kablosuz ağı genişletmek ise xiomi mi wifi pro modelini incelemenizi öneririm, ürün başarılı.

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-wifi-pro-sinyal-yakinlastirici-guclendirici-300-mbps-pm-HB00000AQJXN

Merhaba Turan Bey, modem kablolu olduğu için AP almam gerekiyor. Totolink AC 1200 düşünüyorum.

Gönderildi : 22/02/2019 02:08

Paylaş: