Forum

unifi ap uap lr kur...

Bildirimler
Hepsini Temizle

unifi ap uap lr kurulum

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
830 Görüntüleme
(@aytacarslan)
Gönderiler: 799
Noble Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar bu cihazı nasıl kurabilirim. cep telefonu yazılımı ile sadece bağlanıp bölge ayarlarını ve kullanıcı adı şifreyi değiştirebiliyorum. windows yazılımında ise cihazı görmediği için yönetemiyorum. web browser üzerinden yönetimide yok.

Gönderildi : 27/12/2017 22:10

(@huseyinertugrul)
Gönderiler: 1112
Noble Member

Aytaç bey merhaba,
Unifi AP cihazlarını software controller ile çok kolay bir şekilde kurup kofigure edebilirsiniz.Aşağıdaki linkte Unifi controller for Windows (yada OS sisteminize göre) linkini bularak yazılımı indirip kurabilirsiniz. Yazılımın çalıştığı bilgisayar ile AP aynı network üzerindeyse otomatik bulup konfig yapabilirsiniz.

https://www.ubnt.com/download/unifi/default/default/unifi-5626-controller-windows

Gönderildi : 28/12/2017 01:34

(@bahattinozkan)
Gönderiler: 55
Trusted Member

ilk önce cihazı resetleyiniz telefondan tanımlama yaptığınız için windows controllerda görünmez.

Gönderildi : 28/12/2017 12:07

(@aytacarslan)
Gönderiler: 799
Noble Member
Konu başlatıcı

Evet ne zaman resetledim o zaman windows tarafında görebildim. java kaynaklı cloud bağlantısını kuramıyorum. ilk defa kullanacağım ama illallah dedirtti.

ilk önce cihazı resetleyiniz telefondan tanımlama yaptığınız için windows controllerda görünmez.

Gönderildi : 28/12/2017 12:50

(@bahattinozkan)
Gönderiler: 55
Trusted Member

kurduktan sonra unutuyorsunuz 14 adet unifi ap kullanıyorum 2 yıldır sorun çıkartmadı inşallah sizde de sorunsuz çalışır

Gönderildi : 28/12/2017 13:32

Paylaş: