Forum

ccproxy ile ilgili ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

ccproxy ile ilgili bir soru?

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
468 Görüntüleme
(@EmrahOzgiray)
Gönderiler: 62
Trusted Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar merhaba;

ccproxy kullanmaya başlayacağım. ccproxy server yapılandırmalarını yaptım, sistem çalışıyor. İstemci proxy si uzak sunucunun WAN IP si şeklinde. Kafam atakılan bir soru var. IP kontrolü yaptığımda uzak sunucu IP sini görüyorum buraya kadar da sıkıntı yok. Ancak hız testi ve download yaptığımda sanırım local internetimi kullanıyor istemci, bunu internet hızından anlıyorum direk. Çalışma mantığı bu şekildemidir? yani IP olarak proxy sunucusunu diğer işlemleri kendi internetini kullanarakmı yapar. Bu konuda yardımcı olursanız sevinrim. Teşekkürler.

Gönderildi : 04/09/2015 18:03

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Arkadaşlar merhaba;

ccproxy kullanmaya başlayacağım. ccproxy server yapılandırmalarını yaptım, sistem çalışıyor. İstemci proxy si uzak sunucunun WAN IP si şeklinde. Kafam atakılan bir soru var. IP kontrolü yaptığımda uzak sunucu IP sini görüyorum buraya kadar da sıkıntı yok. Ancak hız testi ve download yaptığımda sanırım local internetimi kullanıyor istemci, bunu internet hızından anlıyorum direk. Çalışma mantığı bu şekildemidir? yani IP olarak proxy sunucusunu diğer işlemleri kendi internetini kullanarakmı yapar. Bu konuda yardımcı olursanız sevinrim. Teşekkürler.

Config için makaleyi inceleyebilirsiniz.

http://www.cozumpark.com/blogs/3party/archive/2008/03/17/ccproxy-kurulumu-konfigurasyonu-internet-paylasimi-log-analizi.aspx

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 05/09/2015 03:52

(@EmrahOzgiray)
Gönderiler: 62
Trusted Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar merhaba;

Config için makaleyi inceleyebilirsiniz.

http://www.cozumpark.com/blogs/3party/archive/2008/03/17/ccproxy-kurulumu-konfigurasyonu-internet-paylasimi-log-analizi.aspx

Keyifli çalışmalar.

Hocam ordan bakarak ccprox kurdum zaten. Makalede sorumun cevabı yok.

Gönderildi : 05/09/2015 12:24

Paylaş: