Forum

TT Vpn Kurulumu hak...

Bildirimler
Hepsini Temizle

TT Vpn Kurulumu hakkında ?

5 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
546 Görüntüleme
(@Mert_Ozsoy)
Gönderiler: 14
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba fatih projesi kjapsamında tt vpn kurulumu yapmamız gerekiyor yeterli teknik bilgiye sahip değilim bir döküman yada ayrdım alacağım bir kaynak varmıdır acaba ? Konsol kablo ile kurulum yapmamız isteniyor bu konuda yardımlarınızı beklemekteyim.

Saygılar 

Gönderildi : 20/03/2015 13:35

(@mustafatasci)
Gönderiler: 1643
Üye

Merhaba,

Fatih projesinin kapsamı nedir ? Tam olarak size gereken nedir konu hakkında biraz daha detay verir misiniz ? 

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 20/03/2015 13:55

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

Merhaba fatih projesi kjapsamında tt vpn kurulumu yapmamız gerekiyor yeterli teknik bilgiye sahip değilim bir döküman yada ayrdım alacağım bir kaynak varmıdır acaba ? Konsol kablo ile kurulum yapmamız isteniyor bu konuda yardımlarınızı beklemekteyim.

Saygılar 

TTVPN adı altında geçen sistemin sizle bir alakası yok MPLS sistemi ISP nin kendi ağı ile alakalıdır. Eğer Fatih projesi için bir MPLS belirlenmişse bunun içinde bir başvuru yeri olsa gerek, buraya başvurup  bahsi geçen okullara ait hatların bu MPLS yapısına dahil edilmesini isteyeceksiniz.

Gönderildi : 24/03/2015 14:13

(@esersolmaz)
Gönderiler: 3204
Illustrious Member Yönetici

telekom ttvpn tarafında müşteri isterse kurulum yaptırıyor. Kurulacak cihazı eğer telekom tedarik ettiyse araştırın kurulumu onlar yapacaktır.

Gönderildi : 24/03/2015 14:16

(@suleymancapar)
Gönderiler: 160
Reputable Member

Telekomun bu işi yapan taşeron firmaları oluyor bildiğim kadarıyla . Fiber hatlar çekildikten sonra firma gelip cihazları baglıyor .

Gönderildi : 01/04/2015 14:13

Paylaş: