Forum

Otel için AP &...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Otel için AP önerileri

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
429 Görüntüleme
(@MuharremGOKTAS)
Gönderiler: 269
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar 150 odalı 2 bloktan oluşan otelin mevcut  kablosuz ağ sistemini iyileştirmek istiyoruz. Şuanda  Draytek AP-800 cihazları mevcut. Tecrübesi olan arkadaşlardan marka model  tavsiye etmelerini rica ediyorum. Roaming olması gerekmiyor. 

Şimdiden teşekkürler.  

Gönderildi : 22/01/2015 19:18

(@mehmetyayla)
Gönderiler: 544
Honorable Member

Ap 800'den memnun değil misiniz? Sorunsuz cihazlardır. Ap-900 alabilirsiniz. GB Hızları destekliyor, altyapınız uygun ise

Gönderildi : 22/01/2015 19:53

(@aliselvi)
Gönderiler: 278
Reputable Member

Merhaba arkadaşlar 150 odalı 2 bloktan oluşan otelin mevcut  kablosuz ağ sistemini iyileştirmek istiyoruz. Şuanda  Draytek AP-800 cihazları mevcut. Tecrübesi olan arkadaşlardan marka model  tavsiye etmelerini rica ediyorum. Roaming olması gerekmiyor. 

Şimdiden teşekkürler.  

Muharrem Bey ,

Tam olarak nasıl sorunlar yaşıyorsunuz ? 

Gönderildi : 23/01/2015 01:44

(@MuharremGOKTAS)
Gönderiler: 269
Reputable Member
Konu başlatıcı

Şimdiden teşekkürler.  

Muharrem Bey ,

Tam olarak nasıl sorunlar yaşıyorsunuz ? 

Aslında memnuniyet oranımız normalin üzerinde fakat yönetim dahada iyi olmasını istiyor. AP800 cihaları komple değiştirmeyeceğim lobi ve bazı sıkıntılı odalar var daha profesyonel cihazlarla desteklemek istiyorum bu alanları.  

Gönderildi : 23/01/2015 10:48

Paylaş: