Forum

Draytek Vigor 2920 ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Draytek Vigor 2920 aldım ancak

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
858 Görüntüleme
(@sinanhacioglu)
Gönderiler: 20
Eminent Member
Konu başlatıcı

Herkese merhaba,

Sonunda bugün vigor 2920 routerimi aldım. İki Adsl hattını bu akşam bağlayıp load balance ayarlarını yapacağım. Ancak internet bankacılığı ya da kullanıcı adı ve şifre ile girilen forum türevi sitelere girerken sorun yaşar mıyım? Yaşamamak için ne yapmalıyım. Teşekkürler

Gönderildi : 28/10/2014 18:40

(@mustafatasci)
Gönderiler: 1643
Üye

Merhaba,

Aşağıda ki dökümandan, load balane işlemini yapabilirisiniz ?

http://www.abptech.com/blog/draytek-2920n-automatic-load-balancing-configuration

Neden böyle bir endişeniz var ?

"Ancak internet bankacılığı ya da kullanıcı adı ve şifre ile girilen forum türevi sitelere girerken sorun yaşar mıyım? 

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 28/10/2014 19:21

(@sinanhacioglu)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Daha önce load balance yapanların karşılaştıkları sorunlardan biri de buydu. Yani internet kafeye müşteri geliyor ve internet bankacılığını kullanmaya kalktığında sürekli kullanıcı adı ve şifre isteme durumu olması. İstemci internet bankacılığını kullandığında istek aynı ip adresinden geri dönmezse bu sorun oluyormuş.

Gönderildi : 28/10/2014 20:05

(@sinanhacioglu)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Dakika 1 gol 1. Kullanıcı arayüzüne giremiyorum vigor 2920 nin. Kullanıcı adı ve parolanın boş olması gerekirken "user mode is off now" diye bir hata veriyor. Factory reset yaptım ama gene aynı hatayı veriyor. Sizce neden bu uyarıyı verir?

Gönderildi : 29/10/2014 13:27

(@sinanhacioglu)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Problem draytek destek merkeziyle görüşme neticesinde çözüldü. El kitabında kullancı adı ve parola boş yazıyordu. Ancak kullanıcı adı: admin parola: admin imiş. Umarım başkalarının da işine yarar.

Gönderildi : 30/10/2014 21:24

Paylaş: