Forum

Draytek VigorPro 55...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Draytek VigorPro 5510 UTM Firewall hakkında

10 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
517 Görüntüleme
(@burakkayhan)
Gönderiler: 19
Eminent Member
Konu başlatıcı

ARKADASLAR MERHABA ;

BU Draytek VigorPro 5510 UTM Firewall ürünü hakkında bilgisi olan var mı ?? tavsiye edildi bana almayı düşünüyorum  kullanan varsa yardımcı olabilirse sevinirim..

Yada bunun yerine önerilerinizede açığım..

yardımcı olursanız sevinirim...

Gönderildi : 26/04/2012 14:58

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Bizzat önermiştim ama siz bilirsiniz 🙂

Gönderildi : 26/04/2012 15:18

(@burakkayhan)
Eminent Member
Konu başlatıcı

tesekkurler ilginiz için genel bir kullanıcı yorumu alıp satın almak istiyorum..

Gönderildi : 26/04/2012 15:27

(@evrenbanger)
Gönderiler: 2439
Üye

Valla Draytek i bilmiyorum ama yerinde olsam Palo Alto ya bakarim.

Gönderildi : 26/04/2012 15:53

(@mehmetparlakyigit)
Gönderiler: 495
Honorable Member

Merhaba ürün hakkında fazla bir bilgin yok ama demo olarak test etmek istersen aşağıda ki bağlantıdan test edebilirsin. İyi çalışmalar.

http://www.draytek.com/.upload/Demo/VigorPro5510/v3.3.4/index.htm

Gönderildi : 26/04/2012 16:32

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

ARKADASLAR MERHABA ;

BU Draytek VigorPro 5510 UTM Firewall ürünü hakkında bilgisi olan var mı ?? tavsiye edildi bana almayı düşünüyorum  kullanan varsa yardımcı olabilirse sevinirim..

Yada bunun yerine önerilerinizede açığım..

yardımcı olursanız sevinirim...

Herşeyi geçtim piyasada 3-4 bin dolar seviyelerinde ücretlerle satılan Sniff programlarına muadil Smart Monitor programı ücretsiz olarak veriliyor :D. Cihazın Syslog yapısndan bile bahsetmiyorum, şu an piyasada olupta bu cihazın syslog kabiliyetine uzak yakın yaklaşabilecek herhangi bir cihaz bulunmuyor.

Gönderildi : 29/04/2012 06:19

(@burakkayhan)
Eminent Member
Konu başlatıcı

ilginiz için tesekkur ederim fakat yurtdısı forumlarında bu draytek ürünü için internette ve ağda yavaşlama sorunuyla ilgili şikayetler var.su an için aklıma yatan bir ürün cok ta guzel tavsıyeler aldım fakat hep bu cihazı kullanyamayan yada sadece test etmiş kişilerden ..

kendi bunyesinde kullanan bi kişiden bi sorunun olmadıgını duysam yeterli olacak sanırım ..

Gönderildi : 03/05/2012 14:01

(@ertanerbek)
Famed Member

ilginiz için tesekkur ederim fakat yurtdısı forumlarında bu draytek ürünü için internette ve ağda yavaşlama sorunuyla ilgili şikayetler var.su an için aklıma yatan bir ürün cok ta guzel tavsıyeler aldım fakat hep bu cihazı kullanyamayan yada sadece test etmiş kişilerden ..

kendi bunyesinde kullanan bi kişiden bi sorunun olmadıgını duysam yeterli olacak sanırım ..

En son intenette yavaşlama var diyen arkadaşın hattı adil kullanıma takılmış :D. Internette herhangi bir yavaşlamaya neden olmuyor muhtemelen admin bağlantıları limitlemiştir. Cihazda birçok bant yönetim sistemi var.

Gönderildi : 03/05/2012 15:56

(@burakkayhan)
Eminent Member
Konu başlatıcı

tesekkurler yardımınız için ben urunu alıp deneyecem ona gore urunle ilgili bilgileri burdan paylaşırım.

Gönderildi : 03/05/2012 16:02

(@ertanerbek)
Famed Member

tesekkurler yardımınız için ben urunu alıp deneyecem ona gore urunle ilgili bilgileri burdan paylaşırım.

Ürünle ilgili herhangi bir sorununuz olursa direk bana ulaşım. Elimden gelen ne yardım varsa yaparım.

Gönderildi : 03/05/2012 16:14

Paylaş: