Forum

NETWORK DA İZLEME

Bildirimler
Hepsini Temizle

NETWORK DA İZLEME

13 Yazılar
10 Üyeler
0 Likes
484 Görüntüleme
(@erhanarzik)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba, networkde çalışan bilgisayarlara bağlanıp ekranlarını canlı olarak izlemek ve videoya kaydetmek istiyorum. Ayrıca bu işlemi

kullanıcının anlamaması gerekiyor. Bunu nasıl yapabilirim? İyi çalışmalar.

Gönderildi : 03/07/2008 12:00

(@OmerKARADENIZ)
Gönderiler: 1560
Noble Member

Merhaba

Arama fonksiyonuna özen gösterirsek sevinirim.

http://cozumpark.com/forums/thread/28201.aspx  adresinde bununla ilgili bilgi bulabilirsiniz

Real VNC başarılı bir programdır. Kaydetme işinide Camtasia ile yapabilriisniz.

Gönderildi : 03/07/2008 12:03

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Ömer Hocamın yazıdklarına ek olarak bu işlemin kullanıcıların bilgisi dışında yapmanın hem etik hemde yasal olmadığının bilincindesinizdir umarım.

Gönderildi : 03/07/2008 12:14

(@Rx3004)
Gönderiler: 6
Active Member

TeamViewer Programı Senin işini Daha iyi Görücektir programın Kendi içinde Ekran Kaydetmede Var ek olarak Camtasia Gibi Bir Program Kullanmana Gerek yok Client e Programı Kurup şifresini sabitlemen Gerekiyor Daha sonra verdigi id ile bilgisayara baglana bilir ve videosunu kaydede bilirsin yalnız bir kaç ince ayar yapman gerekiyor cunku programa girdiginde masaüstü arkaplanı siliyor bu (options) ayarladan kapatman gerekiyor.

Not : Client 'e Baglandıgında Saat ve Tarihin Oradan Programın Simgesi Gibi Birşey Cıkıyor 

Gönderildi : 17/07/2008 13:30

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

Merhaba   Rx3004 ,

Yazı karakterlerini küçültürsen seviniriz  göze hoş gelmiyor çünkü

hoşçakal

Gönderildi : 17/07/2008 14:39

(@ahmetkucuk)
Gönderiler: 93
Estimable Member

Merhaba, Turkojan 4ü önerebilirim, bir çok yerde trojan olarak geçer, ama turkojan4ün 2 modu vardır, yardım ve gizli olmak üzere, gizli mod hack vb. işlerde kullanılır. tanınmazdır, yardım modu ise karıdakine yardım için yapılmıstır. karsıdakinin ekranını, kendi erkanınızda(tam ekran) görebilir. klavye ile faresini tam olarak yönetebilirsiniz.burdan yaptıklarınızı o da görebilir ama bundan sonra yazdıgım özelliklerini ve gizli dosya yöneticisiyle yapacaklarınızı asla göremez, ve ekran görüntüsünü kaydedebilirsiniz.bir web cam bilgisayara takılı ise açıp görebilirsiniz bilgisayarda kim oturuyor diye, mikrofon takılı isede etraftaki sesleri dinleyebilirsiniz, karsıdakinin haberi olmaz. regedit vb. her türlü bilgiye erişebilir ve değişiklik yapabilirsiniz, görev yöneticisinden işlemleri kaptabilir ve ms dostan istediğinizi yaparsınız.cdromu ve monitörü acıp kapatmak ekrana yazılar yazmak gibi özellikleri de var. keylogger özelliği ile ne yazılmışsa gün içerisinde, hepsini kaydedebilirisiniz.. daha aklıma gelmeyen bir cok özelliği var. siz istemediğiniz sürece bir zararı olmaz, eger karsıdaki kişi, serverın bulundugunu bilmesin istiyorsanız. serverınızı bir jpg dosyası ile birleştirerek, uzantısıda exe değil jpg olabilecek şekilde, tanınmaz bir halde sokabilirsiniz. bildiğim kadarıyla yasal değil.

Gönderildi : 18/07/2008 01:24

(@ismailcelikbas)
Gönderiler: 316
Reputable Member

netsupport remote kullan kaydıda var ne istersen yaparsin.

Gönderildi : 18/07/2008 02:38

(@ahmetkucuk)
Estimable Member

merhaba,

netsupportta ctrl+alt+del den, sonlandırınca(client32 gibi bişiydi)  kontrol sona eriyor. Bizim okuldada bilgisayarların tümünde var, hoca izliyor diye mesela ogame'e girerken kapatıyorum. Benim pcyi kapalıymıs gibi görüyor.Birde bunu kendi lehimize çevirebiliyoruz, kontrol altındaki bir bilgisayara, işlemini sonlandırdıktan sonra, programı baştan yükleyince, yönetici olarak yüklenebiliyor, ve ağdaki diğer bilgisayarlara erişebiliyorsunuz,  bira uğraşıncada yöneten kişi de yönetilebilir, bizzat denedim.. Bunlara da engel olan daha profesyonel versiyonları olabilir...

Gönderildi : 18/07/2008 03:16

(@ismailcelikbas)
Gönderiler: 316
Reputable Member

senin hocan yanlis sürüm kullanıyor başka sürümü var ben bir kurayimda sen onu kapatta görelim bay cambaz 🙂 ayrıcan yöneten kisinin 256bitlik sifresini nasil kırıp yönettin merak ettim hocan saf sanırım hepsine aynı password verdi sanırım 😀

Gönderildi : 19/07/2008 02:55

(@ahmetkucuk)
Estimable Member

adı netsupport schooldu. şifrede hiç sormamıstı:)

Gönderildi : 19/07/2008 14:21

(@hakankocabey)
Gönderiler: 23
Eminent Member

Netsupport Manager ile bahsettiklerinizin ötesinde işler yapabilirsiniz, ayrıca HTC-PDA cihazlarınız ile de kullanarak, ağ takibi yapabiliyorsunuz, ben bu işleri PDA ime yüklediğim metsup. man. programı ile Wifii den izliyor ve yönetiyorum tavsiye ederim.

Gönderildi : 30/07/2008 17:12

(@CihanKol)
Gönderiler: 105
Estimable Member

Merhaba

Ideal Administrator bu iş için gayet başarılı kaydetmek için de Camtasia öneririm...

Gönderildi : 12/12/2008 01:19

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Netsupport kullanabilrisiniz.Ben labaratuvarda ders anlatımında bunun kullanıyorum gayet hoş ve kullanışlı.Kaydetme,şifreleme,uzaktan yönetim,kontrol gibi önemli özellikleri var.

Gönderildi : 12/12/2008 03:05

Paylaş: