Forum

Swich bağlantı soru...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Swich bağlantı sorunu

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
362 Görüntüleme
(@omerzernekli)
Gönderiler: 35
Trusted Member
Konu başlatıcı

forumlarda baktım fakat bulamadım : benim sorunum 24 portlu swicimim bilgisayar labrtuarında açıkken internete çıkış sağlıyorum ,fakat alt katımda bulunan fen teknolo labrt.bulunan swici açıp fen labrtu internete çıkışı sağlayan swic 5 dakka açılıyor tum port ışıkları yanıp sönuyor düzgun her şey  en sonunda sadec 7 12 15 portların ışıkları devamlı yanıyor ve diğer tüm port numara ışıkları sönuyor bu oly gerçekleşene kadar 15 dakka buluyor bakıyorum bilgisayar labrt da internete yavaş çıkış sonrada kopuş internete bağlanamıyorum. fen labr. bulunan swici hiç açmadım mı bilgisayar labrt. da nette problem yok herşey yolunda .

nette araştırdım siwici yanlış bağlamış olabilr bir düşüncem oluşdu .fakat kablo bağlantısında mı sorun nerede olabilir başka bir sorun olabilir mi diye ve kısa kesin bir çözüm bulmak için buraya yazdım  

şimdiden ilgilerinize teşekkürler yardımlarınızı bekliyorum... 

Gönderildi : 17/12/2009 11:40

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba ,

Çalışan swichi çalışmayan swich yerine takın bakalım durum değişecekmi?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 17/12/2009 11:54

(@omerzernekli)
Gönderiler: 35
Trusted Member
Konu başlatıcı

hocam hemen bilgilendirdiğiniz için sağ olun fakat garantili olduğundan söküp takmak iznim yok garanticiler de 1 aydır ha geliyor ha gelecek ..[:)]

ama müdürden izn alırsam denerim

ben progarm türü bişi yada iplerle test etme gibi bir imkanım varmı ?kestirme bi çözüm kesin nasıl bulabilirim

Gönderildi : 17/12/2009 13:27

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Anlamanız  açısından büyük önem arz ediyor.İzin vermesi lazım müdürün mantıken:)))

Emin olsasınızki garantiliyse bakıma yollayabilesiniz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 17/12/2009 14:42

Paylaş: