Forum

HD2 Android Rom Hat...

Bildirimler
Hepsini Temizle

HD2 Android Rom Hata

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
449 Görüntüleme
(@haylazzz)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar, Üstadlar Merhaba ;

HTC HD2'yi yeni aldım.Aldığım kişi Android Rom kurmuş.Bende tabi android'le kullanmak istediğim için başka rom kurdum.Ancak şöyle bir hata ile karşılaştım.Telefon bazı android romları kurmuyor.Kurduğum Rom'da MUIU 1.5.13 Beta 7. Ancak Telefon bazen kendini resetliyor,kitleniyor ve şarjı bittiğinde şarja taktım.tekrar açmak istediğimde rom açılmadı.HTC ekranında kaldı.Bende Orjinal Rom'unu tekrar yükledim.Windows Mobile.herhangi bir sıkıntı yok şuan.Stabil çalışıyor.Ancak Tekrar android kurmak istiyorum.Windows Mobile kurulu iken Hard Reset atsam kurtulurmuyum bu dertten.MUIU Rom çok güzel ancak stabil'mi.? Yada sorunsuz çalışan Rom varmı.Arkadaşlar,üstadlar yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

İyi Çalışmalar Herkese...

Gönderildi : 18/05/2011 13:14

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32965
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Henüz ikinci postunuz olduğu için yeni olduğunuzu düşünerek bu konularda çok uzmanın burada olmayacağını düşündüğüm için yazıyorum. Bu tarz konular daha çok donanımhaber gibi platformlarda konuşulduğu için orada paylaşmanız çözüme daha çabuk ulaşmanızı sağlar çünkü ÇözümPark gerek içerik gerekse üye profili olarak daha çok kurumsal ürünler ve çözümler konusunda bilgi içermektedir.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 20/05/2011 20:24

Paylaş: