Forum

Outlook 2007'de mai...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook 2007'de mailleri pst de tutmak

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
319 Görüntüleme
(@akinbeslan)
Gönderiler: 605
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaslar,

Outlook 2007 ve Exchange 2003 Ent. kullaniyorum.Sorunum su;Bir kullanicinin mailleri server uzerinde tutuluyor ben bunlari outlookta ki pst de tutmak istiyorum yani pst ye tasiyacam ve bundan sonra pst de kalmasini saglayacagim.Nasil yapabilirim ?

Gönderildi : 15/12/2008 12:44

(@ahmetdemirkiran)
Gönderiler: 147
Estimable Member

Merhaba arkadaslar,

Outlook 2007 ve Exchange 2003 Ent. kullaniyorum.Sorunum su;Bir kullanicinin mailleri server uzerinde tutuluyor ben bunlari outlookta ki pst de tutmak istiyorum yani pst ye tasiyacam ve bundan sonra pst de kalmasini saglayacagim.Nasil yapabilirim ?

Merhaba 

Öncelikle Outlook 2007 Dosya Menüsünden Al/Ver kısmını kullanarak exchange'deki mailleri pst'ye ver işlemi yapacaksın. sonrada outlook kapalı iken Denetim masası Posta kısmından dışarıya almış olduğun pst dosyasını veri dosyaları kısmından ekleyecek. posta hesapları kısmında da teslim yerini Kişisel klasörler olarak belirleyeceksin. daha sonra outlook'u açtığından itibaren yeni mailler pst'nin olduğu alana düşecektir. Bu işlemin doğruluğu kontrol edildikten sonrada posta kutusu kısmı yani exchange klasöründeki mailleride silerek boşaltabilirsiniz.

İyi Günler

Gönderildi : 15/12/2008 13:39

Paylaş: