Forum

Ofis 365 Sub Domain...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Ofis 365 Sub Domain Ekleme

Doğan TOPKAYA
(@dogantopkaya)
Üye

Merhabalar, 

Ofis 365 üzerinde tanımlı bir domain adresimiz var.  Bu tarafıyla kullanıyoruz. Şimdi yine aynı şekilde atıyorum xxx.ru şeklinde (rusya) 2.  bir domain tanımlamak ve mail hizmetini O365 üzerinden kullanmak istiyorum. Bu şekliyle mümkün müdür bu? 

Yani hem hali hazırda kullandığım yyy.com uzantılı mailbox oluşturabileceğim hem de xxx.ru uzantılı mailbox oluşturabileceğim. 

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 06/06/2018 19:49
Resul SOYDAŞ
(@resulsoydas)
Üye

Tamamda bu sub domain olmuyor. Office 365 yönetim paneline girin. Orada 2. domaininizi ekleyin. Hesap açarken bu domaini kullanacaksınız. Hepsi bu. Diğerinden bir farkı yok.

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/06/2018 19:57
Tahir Tayyip Keskin
(@TahirTayyipKeskin)
Üye

[quote user="Doğan TOPKAYA"]

Merhabalar, 

Ofis 365 üzerinde tanımlı bir domain adresimiz var.  Bu tarafıyla kullanıyoruz. Şimdi yine aynı şekilde atıyorum xxx.ru şeklinde (rusya) 2.  bir domain tanımlamak ve mail hizmetini O365 üzerinden kullanmak istiyorum. Bu şekliyle mümkün müdür bu? 

Yani hem hali hazırda kullandığım yyy.com uzantılı mailbox oluşturabileceğim hem de xxx.ru uzantılı mailbox oluşturabileceğim. 

[/quote]

yy.yyy.com olduğunda sub-domain olmuş oluyor. Hocamında dediği gibi o365 Admin Center'den ekstra domain ekleyebilirsiniz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/06/2018 01:54
Paylaş: