Forum

Exchange hesabında ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Exchange hesabında Outlook gelen kutusundaki maillerin kendiliğinden silinen klasöre gitmesi

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
2,502 Görüntüleme
(@umuturyan)
Gönderiler: 29
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Ofisimizde Cloud Exchange kullanmaktayız. Bazı kullanıcıların (100 kullanıcıdan 3'ünde) Outlook'unda gelen kutusundaki bütün e-posta iletileri birden siliniyor ve silinen klasörüne gidiyor. Sonra silinenden gelen klasörüne taşıyınca senkronize olması uzun sürüyor.

Ofis 2010 kullanıyoruz. E-postaların hepsi neden kendi kendine silinir? Outlook da hiç bir kural olmadığını teyit ettim.

Bu sorunu Exchange kısmında da yazdım ancak kimse cevaplamadığından bu bölümde bilen vardır diye yazıyorum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Gönderildi : 18/04/2017 22:01

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Öncelikle office 365 mi yoksa hosted exchange mi kullanıyorsunuz?

Sorunuzu nereye sordunuz link alabilir miyim?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 18/04/2017 23:59

(@yilmazbarcin)
Gönderiler: 315
Illustrious Member

merhaba,

kullanıcılarınızın parolarını sıfırlayarak başlayabilirsiniz. Muhtemelen izinsiz bir giriş var. Outlook'ta mailbox ın verilerinin kendiliğinden silinmişe taşınması pek mümkün değil. 

kolay gelsin,

yB

Gönderildi : 19/04/2017 00:58

(@FurkanErdogan)
Gönderiler: 1
New Member

Merhabalar,

Aynı sorun bizim şirketimiz de olmuştu. Sorgu vs yoktu profili kaldırıp tekrardan kurarak sorunu gidermiştim. Zaten bilgisayar domaindeyse 2 dakikanızı alır tekrardan kurmanız deneyebilirsiniz.

Gönderildi : 07/05/2017 00:28

Paylaş: