Forum

Mail Elektronik Lab...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Mail Elektronik Label

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Reactions
373 Görüntüleme
(@CagatayKarabas)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar Merhaba ,

Birşey danışmak istiyorum. ISO 27001 belgesi için Elektronik Label diye birşey gerekiyor. Örnek verecek olursam zaten bana lazım olanda bu ;

Mesela ben mail atıyorum. Maili atmadan önce mailin " ÖZEL , GENEL , GİZLİ " üçünden birini seçip o şekilde göndermek istiyorum. Tabi gönderdiğim zamanda karşıda " ÖZEL , GENEL , GİZLİ " üçünden hangisinin olduğunun gözükmesi gerekmektedir. Bildiğiniz bir program var mı ? Yada bu şablon ekleyip yapılabiliyor mu ? Bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz ? 

Teşekkürler.. 

Gönderildi : 13/01/2017 13:39

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18030
_

Merhaba,
Bizdede 27001 var ancak böyle bir sistem yok ve sorun olmadı.

Ancak dediğinizi outlook kullanıyorsanız önem düzeyinden ayarlayabilirsiniz. Kağıt üzerinde konuşuyorlar ancak realitede bir çoğu olmuyor.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 13/01/2017 14:54

(@CagatayKarabas)
Active Member
Konu başlatıcı

Önem düzeyini ayarlayabiliyorum evet. Ama istenilen anlattığım sistem olduğu için o yüzden araştırma yapmaya başladım. Buna dair bir yazılım var fakat ISO27001 firması kendisi satıyor. O da şaşırtıcı derecede pahalı. Ama dediğiniz gibi çoğu kağıt üzerinde kalıyor. 

İlginiz için teşekkür ederim. 

Gönderildi : 13/01/2017 15:45

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18030
_

Outlook üzerinde customize tasarım yapılaiblir ancak her kullanıcıda bu iş bayar.

Bence en güzeli her maile bir renk resmi eklemek. Bu şekilde sıınıflandırma olmuş olur.

Ayrıca firma sattığı ürünün özelliğini istiyor ise sizde onları değiştirmek istediğinizi söyleyin gitsin.

https://www.slipstick.com/developer/designing-custom-forms/

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 13/01/2017 16:05

(@CagatayKarabas)
Active Member
Konu başlatıcı

İnceliyorum hemen. Çok teşekkür ederim. 

Gönderildi : 17/01/2017 11:47

Paylaş: