Office 2013 Gri Ekr...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Office 2013 Gri Ekran  

RSS
Suat Hocaoğlu
(@SuatHocaoglu)
Üye

Merhaba,

Office 2013 Standart sürüm üzerinde Excel açıldığında ekran öncelikle Gri olarak geliyor ve ancak daha sonra ilgili dosyayı Dosya diyerek seçerek açabiliyorum.Bu durum için yaptığım araştırma sonucunda Araçlar / Seçenekler / Genel / Diğer Uygulamaları Yoksay gibi bir sonuca ulaştım fakat bu özellik veya seçenek Office 2013 Araçlar / Seçenekler / Genel sekmesi altında göremedim.Ya burada ki özelliği farklı yada ben yanlış bir araştırma yapıyorum.

Ayrıca Gelişmiş / Görüntü seçeneğinden Donanım grafik hızlandırmasını devre dışı bırak ile de denedim fakat olmuyor.

Yardım eder misiniz ?

Kolay gelsin.

Alıntı
Gönderildi : 12/01/2015 16:50
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

[quote user="Suat Hocaoğlu"]

Merhaba,

Office 2013 Standart sürüm üzerinde Excel açıldığında ekran öncelikle Gri olarak geliyor ve ancak daha sonra ilgili dosyayı Dosya diyerek seçerek açabiliyorum.Bu durum için yaptığım araştırma sonucunda Araçlar / Seçenekler / Genel / Diğer Uygulamaları Yoksay gibi bir sonuca ulaştım fakat bu özellik veya seçenek Office 2013 Araçlar / Seçenekler / Genel sekmesi altında göremedim.Ya burada ki özelliği farklı yada ben yanlış bir araştırma yapıyorum.

Ayrıca Gelişmiş / Görüntü seçeneğinden Donanım grafik hızlandırmasını devre dışı bırak ile de denedim fakat olmuyor.

Yardım eder misiniz ?

Kolay gelsin.

[/quote]

Selamlar,

http://answers.microsoft.com/tr-tr/office/forum/office_365hp-excel/office-2013-dosya-a%C3%A7arken-ya%C5%9Fanan-sorun/5917e666-ad4f-4ebe-84a7-cf63bf37532a  incelermisin. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/01/2015 01:06
Suat Hocaoğlu
(@SuatHocaoglu)
Üye

Merhaba,

Çok teşekkür ederim.Sorunu Denetim Masasından Program ekle kaldır'da Onar seçeneği ile hallettim.

Kolay gelsin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/01/2015 13:08
Paylaş: