Forum

Outlook 2010 da gez...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook 2010 da gezinti bölmesi açık gelmiyor

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
617 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Outllok 2010 da gezinti bölmesi kısmı outlooku kapatıp açtığımda klasörler daralmış olarak geliyor.Yani Gelen kutusunun  altındaki klasörleri göremiyorum ancak yanındaki ok a tıklayıp her seferinde alt klasörlerin gözükür hale gelmesini sağlıyorum.Bu alt klasörlerin hep açık olmasını nasıl sağlayabilirim...

Birde Okuma bölmesinde mailleri tarihe göre sıraladım."Bugün, salı ,geçen hafta ....." gibi gruplar war.Bu gruplarda aynı şekilde kapalı geliyor.Ben her outlooku açtığımda ben okuma bölmesindeki maillere genişlet diyip grupların altındaki mailleri görebiliyorum.Bu iki konuda yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler

Gönderildi : 27/09/2013 19:32

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18029
_

Merhaba güncel sp2 yüklü mü?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 28/09/2013 22:28

Paylaş: