Forum

Excel 2010 Köp...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Excel 2010 Köprü Bağlantısı Sorunu

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
2,814 Görüntüleme
(@ersansimsek)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Domainde Excel 2010 yüklü win7 işletim sistemine sahip bir bilgisayarda, hergün çalıştığımız bir excel dosyamız var. Bu dosya üzerinde köprü oluşturuyoruz ve directory olarak sunucu üzerindeki ortak alanda bir klasör altında başka bir excel dosyasını gösteriyoruz. Bir süre köprüler düzgün çalışıyor. Daha sonra köprü bağlantısına tıkladığımız zaman "dosya bulunamıyor" hatası veriyor tamam a tıklayınca bilgisayarda C:\Users\xxxxx\AppData\Roaming\Microsoft\Excel klasörü altında dosyayı seçmemi istiyor. Doğal olarak dosyalar sunucuda olduğundan dolayı açılamıyor. Bu konu hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim. İyi Çalışmalar.

Gönderildi : 16/09/2013 18:49

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Başlat - Denetim Masası - Tüm Denetim Masası Öğeleri - Sorun Giderme - Ayarları değiştir - Bilgisayar Bakımı kısmında Açık işaretli ise Kapalıyı işaretleyip köprüleri tekrar yapılandırıp dener misiniz?

Gönderildi : 16/09/2013 19:52

(@ersansimsek)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Söylediğiniz değişikliği yaptım biraz deneme yapıp 1-2 gün içinde sonucu bildiririm. zaten önceden de yaptığım köprüler 1-2 gün sonra bozulmaya başlıyordu.Teşekkürler.

Gönderildi : 17/09/2013 14:38

Paylaş: