Forum

Outlook Gelen kutus...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook Gelen kutusu Kişi isimleri

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
978 Görüntüleme
(@OzerAKSU)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar Outlook 2010 kullanıyorum

Exchange şirket içi kullanıyorum ancak adres defterimde şirket dışı maillerden gelen kişilerin kişi isimleri adres defterine kayıtlı olmasına ragmen mail dresleri çıkıyor Şirket içi maillerde bu sorun olmuyor neden olabilir acaba teşekkürler şimdiden 

Gönderildi : 04/03/2013 20:09

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
Adres defterinde kayıtlı olmasına rağmen adreslerde çıkıyor demişsiniz. Bu kısmı tam anlamadım. Soruyu rica etsem bir daha toparlayabilir misiniz?
Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 05/03/2013 20:21

(@OzerAKSU)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba,
Adres defterinde kayıtlı olmasına rağmen adreslerde çıkıyor demişsiniz. Bu kısmı tam anlamadım. Soruyu rica etsem bir daha toparlayabilir misiniz?
Saygılarımla.

Merhaba Gelen kutusunda kişiler kensi isimleri ile adres defterine kayıtlı ancak mail geldiğinde kişilerin isimleri değil de mail adresleri çıkıyor.  Umarım anlatabilmişimdir Dış maillerde bu sorun oluşuyor Exchange şirket içinde sorun yok kişi isimleri çıkıyor.

Gönderildi : 05/03/2013 23:21

Paylaş: