Forum

Okunmadan silindi m...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Okunmadan silindi maili

7 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
2,031 Görüntüleme
(@cemunlu)
Gönderiler: 53
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

A kullanıcısı B kullanıcısına mail atıyor ve okundu bilgisi istiyor. Fakat B kullanıcı maili daha okumadan okunmadan silindi bilgisi A kullanıcısına geliyor.

Acaba sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

Yardımlar için şimdiden teşekkürler.

İyi çalışmalar,

Gönderildi : 18/11/2011 15:17

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Merhaba bu normal bir durum bazen kullanıcılara mail gittiğinde mailin üzerindeyken imleç alt okuma bölmesinde mail gözükür bunu okuyup maili silerse eğer tam açmadan okuduğu için okundu bilgisi gelmez ve silindi bilgisi gelir.Sizdeki problem her maildemi geçerli dediğim gibi bir durummu söz konusu?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 18/11/2011 15:35

(@cemunlu)
Gönderiler: 53
Trusted Member
Konu başlatıcı

herhangi birşe yapılmıyor sadece sağ altta mail geldi uyarısı çıkıyor fakat mail okunmadan bile karşı tarafa okunmadan silindi şeklinde uyarı maili gidiyor..

Gönderildi : 18/11/2011 16:44

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Ortamda mailleri nasıl kullanıyorsunuz pop3 olarakmı? Kullanıcının profilinde sorun olabilir.Denetim masasından posta kısmına girerek kullanıcının outlook profilini silip tekrar ayarlayarak denediniz mi? Ofiste sp durumu nedir ayrıca?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 18/11/2011 18:33

(@recepyuksel)
Gönderiler: 1893
Üye

Merhaba,

Kullanıcı bir kural yazmış olabilir ve bu kişiden gelen mailler direk çöp kutusuna gidiyor olabilir ve silindi mesajıda anında karşı tarafa gidiyordur belki.

Saygılarımla.

Probleminiz çözüldüğünde sonucu burada paylaşırsanız,
sizin ile aynı problemi yaşayanlar için yardım etmiş olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise "çözüldü" olarak işaretlerseniz
diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 19/11/2011 19:21

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba,

Kullanıcı bir kural yazmış olabilir ve bu kişiden gelen mailler direk çöp kutusuna gidiyor olabilir ve silindi mesajıda anında karşı tarafa gidiyordur belki.

Saygılarımla.

Recep Bey ek olarak eğer güvenlik yazılımızda spam kontrolünde spamlari sildirmenizde aynı sonucu doğurur.

Gönderildi : 20/11/2011 20:28

(@senolsever)
Gönderiler: 80
Estimable Member

arkadaşlar bu sorun benim  bilgisayarımdada oluyor. mailleri silmiyorum hatta kullanıcı maili gönderiyor ben daha maili açmadan silindi mesajı gidiyor.

kullanıcıya . yalnız okundu bilgisi istenirse bu oluyor.istenmezse olmuyor

Gönderildi : 04/06/2015 14:06

Paylaş: