Forum

Ofis 2010 Outlook h...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Ofis 2010 Outlook hatası

28 Yazılar
6 Üyeler
0 Likes
3,413 Görüntüleme
(@samilaltundal)
Gönderiler: 505
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhaba

Outlook açılırken

Microsoft Outlook başlatılamıyor Outlook penceresi açılamadı klasör kümesi açılamadı bilgi deposu açılmadı gibi bir hata veriyor,

,Yaptıklarım : profili kaldırıp yeni den yükledik

Outlook.exe /resetnavpane

Bir çözüm alamadık, bilginiz var ise paylaşırsanız çok sevinirim.

Teşekkür ederim. 

Gönderildi : 13/04/2011 12:10

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Outlook pst dosyasının security izinlerinde kullanıcınızın haklarını inceler misiniz?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 13/04/2011 12:25

(@samilaltundal)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Hocam merhaba

Full hak var,  

Gönderildi : 13/04/2011 12:35

(@samilaltundal)
Prominent Member
Konu başlatıcı

scanpst ile onarım da yaptım ama açılmadı, 

Gönderildi : 13/04/2011 12:47

(@www-rizasahan-com)
_

Merhaba,
Hata ekranını tam metni ile paylaşır mısınız?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 13/04/2011 13:59

(@samilaltundal)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Microsoft Outlook başlatılamıyor.Outllok penceresi  açılamıyor.Klasör kümesi açılamıyor.Bilgi deposu açılamadı.

Burada kilerde tek tek yaptım ama hep aynı hata

http://www.cozumpark.com/forums/thread/192696.aspx  

Gönderildi : 13/04/2011 14:02

(@samilaltundal)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhaba, tüm çözümleri denedim ama olmadı, en sonunda çayımı alıp oturduğum PC başına bir hayli karıştırdım sorunu çözdüm ama nasıl çözdüm madde madde yazamayacağım şu an iki gelen kutusu oldu bir de arşiv gelen kutusunun yani eski olanın içi boş, yeni olan ise sunucu dan mail alıyor.

Teşekkür ederim.

Gönderildi : 13/04/2011 17:43

(@www-rizasahan-com)
_

Bu hata birkezde benim başıma gelmişti Şamil ilk postundaki komutla çözmüştüm ama kullandığım versiyon ofis 2010 du.Sorununun çözülmesinde sevindim.Kolay gelsin.

Gönderildi : 13/04/2011 17:51

(@samilaltundal)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Teşekkür ederim hocam.

Gönderildi : 13/04/2011 18:08

(@muratkilic)
Gönderiler: 4
Active Member

Bende aynı sorunla karşılaştım baya ugrastım sitedeki yorumlar işe yaramadı ve bir arkadasım sayesinde sorunu çözdüm ve burda paylaşmak istedim hicbirsey yapmaya gerek yok:) windows search 4.0 kurun bilgisayar resetleyin sorun çözülüyor. 

Gönderildi : 07/01/2013 13:16

(@serhatonyil)
Gönderiler: 93
Estimable Member

Çalıştır/regedit/HKEY_CURRENT_USER/Software/Microsoft/Office/14.0/Outlook/Security dizininin altında "OutlokSecureTempFolder" ı açıp "C:\Users\Bilgi İşlem\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Outlook\27TSZSP4\" yolundaki "27TSZSP4\" bu kısmı silerseniz sorununuzun çözülmesi muhtemeldir.

Gönderildi : 16/01/2013 19:09

(@DenizCaliskan)
Gönderiler: 97
Estimable Member

Gönderen: @SamilAltundal

Merhaba, tüm çözümleri denedim ama olmadı, en sonunda çayımı alıp oturduğum PC başına bir hayli karıştırdım sorunu çözdüm ama nasıl çözdüm madde madde yazamayacağım şu an iki gelen kutusu oldu bir de arşiv gelen kutusunun yani eski olanın içi boş, yeni olan ise sunucu dan mail alıyor.

Teşekkür ederim.

Merhaba, 

Sorunu nasıl çözdüğünüzü belirtebilir misiniz?

Gönderildi : 01/12/2020 12:06

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32994
Illustrious Member Yönetici

Öneriler var, bunları denediniz mi Deniz Bey?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 02/12/2020 16:39

(@DenizCaliskan)
Estimable Member

Denedim, malesef sorunu çözemiyoruz. 

Microsoft 365 e2 kullanıyoruz.  Outlook tarafında program açılırken bu, bahsedilen hataları veriyor sürekli.  Yalnız sadece bu bilgisayarda yapıyor bunu, sebebini anlayamadık.

Gönderildi : 02/12/2020 17:16

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

Yeni bir profil açtığınızda sorun oluyor mu? 

Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 02/12/2020 17:19

(@DenizCaliskan)
Estimable Member

Yani  natro dan alınmış bir mail hesabını bağladığım zaman outlook programı açılıyor. 

Fakat office 365  mailini bağladığım zaman açılmıyor. Bu hatayı veriyor. Aynı maili farklı bir bilgisayarda rahatca kurup açabiliyorum ama. 

Gönderildi : 02/12/2020 17:23

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

Şimdi bu hata için çözüm önerileri bunlar;

I can’t start Microsoft Outlook or receive the error “Cannot start Microsoft Office Outlook. Cannot open the Outlook Window” - Office Support

Ancak söylediğiniz konu farklı.

Natro POP dur, Exchange ise POP değil MAPI bağlanır, o makinede modernt authentication destekli değil ise Office 365 bağlantısını kabul etmez, siz Office 365 e bağlanırken muhtemel düzgün ayarları yapamıyorsunuzdur. Eğer makine güncel ve modern authentication destekliyor ise zaten size profili kurarken kullanıcı adı şifre soran beyaz bir pencere açar oraya giriş yaparsınız.

Gönderildi : 02/12/2020 17:26

(@DenizCaliskan)
Estimable Member

Biliyorum natroyu pop kuruyorum. Sadece umutsuzca denemeler yapıyorum. Makina win10prox64. Tüm güncellemeler yapıldı. Outlook tarafı ise  office.com dan giriş yaptığımızda indirdiğimiz setup dosyasıdır. Mail kurarken zaten çok bir ayar sormuyor. Mail adresini yazıyorum. İleri diyorum. Office 365 seçiyorum. Şifreyi giriyorum. Açılıyor.  Aynı sekilde diğer makinalarda sorunsuzca çalışıyor. Sadece bu makinada birşeyler var. Bugün yeniden kurduk ama olmadı. 

Gönderildi : 02/12/2020 17:29

(@DenizCaliskan)
Estimable Member

Sizin bağlantı ile bakma imkanınız olur mu?

Gönderildi : 02/12/2020 17:37

Sayfa 1 / 2
Paylaş: